Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım testere disli aslan pençesi sağlıklı yumurta üretmek icin .
Çakşır kökü suyu da daha cok erkeklerde sperm sayisni artirmak icin kullanılıyor . Kadınlarda ise gebe kalmaya yardimci oluyor.
Adetliykenni içiliyor yoksa adet bitiminde mi içiliyor günde kaç defa icilmeli

Bende hep öyle oluyorum ya elimizde olan bişi değil üzülüyoruz işte. Umarım sende pozitifi görürüz canım

Yaa canım benim teşekkür ederiz çok mu bulantın oluyor

İnşallah kuzum bu ay en az 3 kişi bekliyorum
Ya sorma bi iyiym diyorum bir çok kötü oluyor. Birde bişey sorcam bilgisi olan var mı ki burda. Sağ kasığım yumurtlama dönemindeki gbi sancı yapıyor wkşsmdandır girip çıkıyor ağrı korktum baya. Bazen şiddetli oluyor

Sen de yarın toparlar yine dönersin aramıza canım adetin ilk günü hep öyle oluyor. Sonra toparlıyoruz umudunu kaybetme.

Ondan değil kuzum eşimin rahatsızlığı ve benim işlemden dolayı bir kaç ay uzak kalacağım bebek işinden inş bu sürede sizlerden güzel haberler alırım bana umut olur

Ondan değil kuzum eşimin rahatsızlığı ve benim işlemden dolayı bir kaç ay uzak kalacağım bebek işinden inş bu sürede sizlerden güzel haberler alırım bana umut olur ❤
Anladım canım. Bir an önce düzelir inşallah eşin.

Eşim nöbette kırmızı odanın 2. Bölümünü izliyorum ilgimi çekti bu dizi sen nasılsın canım?
Diziyi bende cok begendim ama izlerken aglamıym diye kendimi tutmaktan basım agrıdı Kader motifine değinmiş olması ve bu halkadan kopmaya calısmak farkındalık vs değinmiş olması güzel geldi banada izlerim artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…