Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bat günüm 15 eylül test yapsam çıkar mı

evrem92 canım naptın. Hala belirtin yokmu. Benım regl çok erken geldi yaa. İğnenin 13. Günü ilk defa bu kadar erken oldum

Kızlar yeniden yumurtluyor olabilir miyim iyice yedim kafayı herhalde hergün sanki biraz daha koyulaşıyor dün üsteki altakide bugünki yumurtlamanın 11 günü bugun

Kızlar yeniden yumurtluyor olabilir miyim iyice yedim kafayı herhalde hergün sanki biraz daha koyulaşıyor dün üsteki altakide bugünki yumurtlamanın 11 günü bugunEki Görüntüle 2689839
1 ayda 2 kez yumurtlama olmaz pik bile görsen yumurtlama değildir vücuttaki lh hormonu dalgalanmaları yüzünden o şekilde çıkar canım. Erken ya da geç yumurtlayabilirsin ama 1 ayda 2 defa yumurtlama diye bir şey bilimsel olarak imkansız ve en yaygın bilinen yanlışlardan "1 ayda 2 defa yumurtladım" olayı

Yani çok haklısın iki kez yumurtlanmaz sanırım normalde benim pik gödüğüm ayda oldu regliye 2 gün kala ama bir seferlikdi iki gün üst üste yaptıgımda diğer çizgi genelde yok denecek kadar azdı. En iyisi fazla kafayı karıştırmamak bat beklemek balım sagolasın

Kızlar yeniden yumurtluyor olabilir miyim iyice yedim kafayı herhalde hergün sanki biraz daha koyulaşıyor dün üsteki altakide bugünki yumurtlamanın 11 günü bugunEki Görüntüle 2689839
Böyle çıkması normal diye biliyorum canım, çok koyu değil zaten, çatlama sonrası ben test yapmıyorum

Çatlama sonrası testi bırak canım en iyisi

Bıraktım canım dün ve bugün yaptım sadece dediğiniz gibi dalgalanma oluyor 4 gün sonra herşey belli olur zaten

Aynen canım o ikinci çizgi koyulaşabilir de silinebilir de çok önemli değil, bir kere pik olduysa gerisini takmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…