Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar merhabalar nasılsınız şehir dışındaydım giremedim çok fazla ve beklenenden erken bugün yine adet oldum🥺İğme vuruluyordum hiç olmuyordum adet bıraktım şimdi 15günde bir kanama oluyor nerdeyse eczhnm eczhnm canım sen bilirsin normal mii çünkü bir sıkıntı gözükmüyor dedi doktor iğneler böyle yapar mı bilgin var mıı

Ballı bitkisel karışım güncelleme; bugün 2. Gün şeffaf yoğun bir akıntı geldi az önce ve yumurtalıklarımda hafif sızlamalar hissediyorum.
fiona13 fiona13 karadenizkizi1982 karadenizkizi1982 eczhnm eczhnm Cartedor Cartedor @g_mutlu
karadenizkizi1982 karadenizkizi1982 canım sen de benim gibisin aynı ben de doktorun bi cümlesini yüz defa araştırıp bi türlü güvenemiyorum eşim bu yüzden çok kızıyor kaç doktor değiştirdik eşim madem dinlemiceksin neden doktora gidiyosun diyor :KK70: ama artık doktorun dediğine uycam diye, söz verdim kendime mesela şuan gidip şeker hapı almamak için zor tutuyorum kendimi dünden beri ona taktım 😆
Ben de artık güvenmeye karar verdim diyorum ama rahim filmi mi başka doktorlara da gönderdim :):)

selamlar...
An itibariyle testere disli aslan pençesi icmeye başladım..
IMG_20200913_204928.jpg

X