Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım. Ben hiic belirtilere bakmıyorum artık çünkü dikkat ettim alakasız zamanlarda da aynı belirtiler olabiliyor ama yumurtlamadan sonra biz hep farklı yoruyoruz. Ben ilk ay tüm belirtileri hissettim ama olmadı. Diğer aylar o belirtilerin yarısını bile hissetmedim. Ama insan umutlanmak istiyor işte.
Inofolic combi yi ben burada duydum. Aslında çok sık rastlıyorum konularda. Yumurta kalitesini guclendiriyormus. Fiyatı biraz fazla ama bu ay artık kullanayım dedim. Devam edeceğim regl olursam diğer ay da yeni kutu alıp. Araştır istersen forumda baya mesaj bulabilirsin

Kaç gün gecikti canım

Bende mutlaka kullanacağım

Anladım canim . Bir an önce duzelir inşallah

Kizlar pazartesi regle 5-7gün kala beyan 13 tü.Carsamba soluk kahverengi pas renginde kanama gibi birşey oldu peçeteye,pede gelen hala ara ara devam eden.Kimyasal diye düşündüm hep kendimi ona şartlarım.Bugün değerim 63.63 çıkmış.Kanamam kimyasaldan olsada artar mı sizce değerim nasıl.

Tam artması gerektiği gibi artmış aslında üstüne görme gibi birşey mi yaşıyorsunuz acaba. Bence yarın hemen bir doktora görünün ya da telefon numarası varsa sorun.

Tam artması gerektiği gibi artmış aslında üstüne görme gibi birşey mi yaşıyorsunuz acaba. Bence yarın hemen bir doktora görünün ya da telefon numarası varsa sorun.
Bilmiyorum ki canım iki gebeliğimde kalp atışı alınamadığından düşük yaşadım ama onlarda bile kanamalı düşük değildi.
Yerleşme kanaması da yaşamamıştım.
Ama şuan coraspirin kan sulandırıcı iğne kullanıyorum acaba ondan mı yoksa sağlıksız gebeliğin sinyallerini bilmiyorum

İyi akşamlar herkese Normalde Pazartesi günü gideceğim terapi bir aksilikten dolayı Perşembe gününe kaldı neyseki dün ilk tedavimi oldum ama gel gelelim ki tedavi sırasında adet oldummm ama çok kanama yokken güzel ilerleme kat ettim 2 aparatı da başardım Allaha hamd olsun kaldı 2 aparat. Ama evde çalışmam gerekiyor üzerine.. adetimin bitmesini beklemek zorundayım. Sizlerle de paylaşmak istedim çok mutluyum. İnşaAllah bu vajinismus illetinden bir an önce kurtulmak nasip olur . Sonrasında inşaAllah sizlerle beraber burda bebiş beklemeye başlarrım bende pco var ama Allah ne dilerse o olur bakalım hayırlısı

İnşallah sağlıklıdır bence yarın ilk iş doktorunla konuş ya da git.

Ne güzel haberler bunlar canım sevindim senin adına

Kaçıncı gün bugün 2 katına artarak arttıysa sıkıntı yok

7de olacaktım ama haa olmadım dr test yaptim negatif çıktığında baktıydım cikmadi
Regl ağrısı olabilir belki sökülememiştir normalde olandan farklı bir ağrıysa bilemiyorum canım bende de ciddi bir bel ve karın ağrısı vardı ama kasık bölgemde değil mesela, regl başladı şuan

canım pıhtılaşma ve kromozom testlerini yaptırdın mı

Ne güzel bende olsam rahatliycam ama yok okuyorum ağrıdan dr gittim ultrasonla baktı bisey yok dedi

canım pıhtılaşma ve kromozom testlerini yaptırdın mı
Butun testler yapıldı canım hafif pıhtılaşma eğilimi var bir de bebegin kromozom sonucu sağlıksız geldi,bizim kromozomlar normal çok şükür.ben ecopirin kullanıyorum gebelik olunca iğne de başlayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…