Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de aynı sekilde korundum, ama sonucta sperm ve yumurtanın döllenme olasılığına bakıyoruz, 2 yıl bu durumu engellemiş oluyoruz biz.. Hiç bi doktor da sormuyor nasıl korundun diye
Bana ilk gittiğim tüp bebek doktoru sormuştu canım ve hemen tüp bebek dedi belki bu yüzdendir
günaydın kızlar size bir şey soracağım, klomen tedavisi illa bi soruna yönelik mi uygulanıyor yoksa hiç bir sorun yoksa da doktor verebiliyor mu ?
Canım eğer çatlatma iğnesi uygulayacaksa genelde ya klomen ya da femara gibi yumurta uyarıcı bir ilaç kullanıyorlar, yani bir sorun olmasına gerek yok, şansı arttırıyor sadece

Ben de onu kullaniyorum yaklaşık 2 aydir...Bata 10 gün var ama çok umutsuz hissediyorum bu ay

1 kere olsun sağlıklı olsun diğer türlüsü hep stres sıkıntı canım ben 2. ye kimyasal yaşarım diye aklım çıkıyor mesela
Yaa haklısın, pozitif olsa bile bu sefer onun stresi oluyordur. Kanaman ne durumda kuzum normale döndü mü

Yazdıklarınızı okuyunca çok uzun yıllrdır bekliyorsunuz sandım, henüz 4 ay olmuş ama değil mi

Canikox bu arada üzülme diyorum ama dün test yaptığımda negatif çıkınca ben de evde hüngür hüngür ağladım. Ve bu sadece vücudumun verdiği belirtilere göre kendimi hamile sandım diyeydi. Senin üzüntün kat kat fazladır. Allah kalbine ferahlık versin en kısa zamanda üzüntünü unuttursun.

Walla 2 bucuk yılı duyunca direk tedavi aşamasına gectık

Ben de onu kullaniyorum yaklaşık 2 aydir...Bata 10 gün var ama çok umutsuz hissediyorum bu ay
Sen çok yakında hamile kalacaksın hissediyorum
Ben de bu akşam yine ımpryl ve omepaQ10 e başlayacağım, düşüyoruz ama mecbur kalkıyoruz yine, inşallah vesile olur

Bunun yanında çatlatma da kullanıyor mu?
Şimdiye kadar kullanmadik hiçbir şey,bunu da benim psikolojim yüzünden verdi bence..bir sure kendimiz deneyip gebelik olmazsa konuşacağız tekrar o zaman başlar herhalde
Sen çok yakında hamile kalacaksın hissediyorum
Ben de bu akşam yine ımpryl ve omepaQ10 e başlayacağım, düşüyoruz ama mecbur kalkıyoruz yine, inşallah vesile olur
Senin güzel kalbini yerim inşallah canım benim inşallah hepimiz daha fazla üzülmeden kavuşuruz ve kucaklarimiz dolar

Haklısın canım. Benimki seninkinin yanında hafif kalıyor. Belki de üzülerek size haksızlık ediyorum ama elimde değil. Yaş ilerledikçe zamanı azalıyor insanın. Biraz da o yüzden ağrına gidiyor sanırım. Hatırlatıp üzdüğüm için özür dilerim. Belki de yazmamalıydım bile.

Yoooobende yazdım hep bir teselli aradım durdum. Dediğim gibi sonuna kadar acını yaşa bu senin en doğal hakkın. Benim de öyle 38 yaşındayım kaybedecek vaktim yok. ama ümidim hala var. İki arkadaşım var benmle aynı yaştalar biri bebeğini doğurdu yeni diğeri de hamile doğurmak üzere benim neden olmasın diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…