Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nerden aldın canım sen bunu? fiyatı nedir? Ben de civan perçemi, hayıt tohumu ve testere dişli aslan pançesi çayını demleyip içiyorum sabah akşam yeni başladım. Olmadı bunu da alırım. bir de doktor bana taviye ilaç verdi ımprly diye bir takviye onu kullanmaya başladım.
Doktorun verdıgınden ayrı olarak kullanma şimdi, aşırı yukleme yapıp rahmi yormayın.. 🙏🏻

Normal saglıklı insanlarda bıle her ay yumurtlama olmayabılıyormus, rahım fılmı mı ceken profesor anlatmıştı, yumurtasız adet oldugun aylarda ilişki olmustur, yumurtalı da kacırmıssınıdr bilemeyiz dedi, cunku benım 2 yıl ıcınde deneme yapamadığımız aylar da cok oldu..
aynen onu bana da doktor dedi. Her ay ay düzeyde yumurtlamayız bazı aylar hiç yumurtlamayız olaiblir dedi.

Nerden aldın canım sen bunu? fiyatı nedir? Ben de civan perçemi, hayıt tohumu ve testere dişli aslan pançesi çayını demleyip içiyorum sabah akşam yeni başladım. Olmadı bunu da alırım. bir de doktor bana taviye ilaç verdi ımprly diye bir takviye onu kullanmaya başladım.
canım 1 adet 75 tl ye aldım ben ovülasyon testi aldığım sayfadan ovüslasyontakiplisayfa ama kendi sayfasından da sipariş verebilirsin aynı fiyat, eğer bunu da kullanacaksan çayları bırak çok fazla gelir hepsi aynı anda

Kızlar benim de bat 17 eylül... Azze Azze ekler misinn? Belki burası uğurlu gelir:KK36:
Hiç zaman geçmiyor, kafayı yiyeceğim beklemekten.
Bir yanım her ay olduğu gibi çok umutlu. Bir yanım olmayacak bekleme bile diyor... Genel de reglim hiiiççç gecikmez hayatım da hiç reglim gecikmedi diyebilirim. 25 gün de bir regli oluyorum. Çoğu zaman da 23. 24. gün olmuş oluyor bile hatta...
Sabırsızım. Umutluyum, ama bir o kadar da umutsuz...
Adet belirtim yok. Sadece göğüslerime dokununca acı hissediyorum (genel de adete yakın oluyor) bir de 3 gündür geçmeyen bir baş ağrısı (adete yakın oluyor...) Bu ay da olmazsa napıcam, nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum.
Hiç dr gitmedim çocuk için.. Sadece kistim var ama adetim çok düzenli diye dr. lar sıkıntı olmaz demişti....
Her ay Dr gidicem diyorum, sonra içimden diyorum ki; aman o yorucu sürece hiç girme.. Olacağı varsa olur zamanı var demek ki.. Bu ay üstünde durma, düşünme, yumurtlama günü hesaplama diye kendime tembih ediyorum... Reglim bitiyor bu sefer yine yarışa giriyorum şu gün yumurtlama günüm. Yok bacaklarını havaya kaldır. Yok yan dön uyu... Bu gün dikkat edeyim ay aman oldu mu ? Zaten erken gebelik testine verdiğim parayla aşılama yaptırırdım sanırım :KK12:
Acaba ben mi çok takıyorum.. Bir kaç kişide okumuştum KK da; düşünmeyi bıraktım oldu. Adetim geçti fark etmedim diye yazanları...
Nasıl düşünmeyi bıraktınız? Ben düşünmeden duramıyorum... İster istemez düşünüyorum. Her ilişki de; acaba oldu mu? diyorum. O zamandan başlıyorum düşünmeye hatta...
Sanırım kafayı yemeye başladım :KK45:

Eşim dahil kimse bu kadar çocuk istediğimi bilmiyor (burada tanıştığım 3 can ciğer arkadaşım hariç) Herkes benim çocuk istemediğimi biliyor. Çünkü önceden tam da böyleydi...

Uzun oldu kusura bakmayın ama içim o kadar dolu ki yazıyorum yazıyorum yine de bitmiyor:kızgın:
Bu süreç çok yorucu... Bu süreç beni çok yordu...
Ya insanlar nasıl YANLIŞLIKLA HAMİLE KALIYOR şaşırıyorum. Bizler aylardır yok yumurtlama günü, yok ot günü yok b.. günü... Kendimizi perişan ediyoruz. Kime sorsam; 'yoo yumurtlama hiç hesaplamadım ilk denedik tuttu' ya da '3 4 ay sonra tuttu' diyorlar. Bu nasıl bir düzen ben anlamadım.. Sadece kendimi artık yorgun hissediyorum.. Ki ben mayıstan beri deniyorum da bu kadar yordu beni. Bir de yıllardır isteyen, deneyen, olmayan insanlar napsın? Allah yardımcımız olsun ne diyeyim....

canım 1 adet 75 tl ye aldım ben ovülasyon testi aldığım sayfadan ovüslasyontakiplisayfa ama kendi sayfasından da sipariş verebilirsin aynı fiyat, eğer bunu da kullanacaksan çayları bırak çok fazla gelir hepsi aynı anda
Doktor bana proxywomen verdı, onun fiyatı da 290 lira 30 tane var.. Eşim diyor ki bunu ben de içsem hamıle kalırım 🙈😂 bu zamana kadar cok paralar harcadım karısımlara kürlere ☺️en pahalısı bu şimdilik proxywomen

Kızlar benim de bat 17 eylül... Azze Azze ekler misinn? Belki burasu uğurlu gelir:KK36:
Bir yanım her ay olduğu gibi çok umutlu. Bir yanım olmayacak bekleme bile diyor... Genel de reglim hiiiççç gecikmez hayatım da hiç reglim gecikmedi diyebilirim. 25 gün de bir regli oluyorum. Çoğu zaman da 23. 24. gün olmuş oluyor bile hatta...
Adet belirtim yok. Sadece göğüslerime dokununca acı hissediyorum (genel de adete yakın oluyor) bir de 3 gündür geçmeyen bir baş ağrısı (adete yakın oluyor...) Bu ay da olmazsa napıcam, nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilmiyorum.
Hiç dr gitmedim çocuk için.. Sadece kistim var ama adetim çok düzenli diye dr. lar sıkıntı olmaz demişti....
Her ay Dr gidicem diyorum, sonra içimden diyorum ki; aman o yorucu sürece hiç girme.. Olacağı varsa olur zamanı var demek ki.. Bu ay üstünde durma, düşünme, yumurtlama günü hesaplama diye kendime tembih ediyorum... Reglim bitiyor bu sefer yine yarışa giriyorum şu gün yumurtlama günüm. Yok bacaklarını havaya kaldır. Yok yan dön uyu... Bu gün dikkat edeyim ay aman oldu mu ? Zaten erken gebelik testine verdiğim parayla aşılama yaptırırdım sanırım :KK12:
Uzun oldu kusura bakmayın ama içim o kadar dolu ki yazıyorum yazıyorum yine de bitmiyor:kızgın:
Ya insanlar nasıl YANLIŞLIKLA HAMİLE KALIYOR şaşırıyorum. Bizler aylardır yok yumurtlama günü, yok ot günü yok b.. günü... Kendimizi perişan ediyoruz. Kime sorsam; 'yoo yumurtlama hiç hesaplamadım ilk denedik tuttu' ya da '3 4 ay sonra tuttu' diyorlar. Bu nasıl bir düzen ben anlamadım.. Sadece kendimi artık yorgun hissediyorum.. Ki ben mayıstan beri deniyorum da bu kadar yordu beni. Bir de yıllardır isteyen, deneyen, olmayan insanlar napsın? Allah yardımcımız olsun ne diyeyim....
.

Kızlar benim de bat 17 eylül... Azze Azze ekler misinn? Belki burasu uğurlu gelir:KK36:
Hoşgeldin aramıza❤️ 2 bucuk yıl bekleyen biri olarak, demirbaşı sayılırım buranın 🤷‍♀️

Hoşgeldin aramıza❤ 2 bucuk yıl bekleyen biri olarak, demirbaşı sayılırım buranın 🤷‍♀️
Hoş buldum ❤ 2 buçuk yıl mı... Diyorum ya Mayıs dan beri bu hale geldiysem ki içimde hep (emin miyim çocuk konusunda) diye kurtlar varken Allahım sabır versin... Ben neyim ki bu kadar isyan ediyorum.. alt tarafı 4 aydır deniyorum.. Rabbim inşaallaahh bu ay yüzünü güldürür ❤ BAT ın ne zaman?? Hiç dr gittin mi?

aynen bunun tadı nasıl, ne oranda kullanıyorsun?

ben bir ay kullanıp diğerine geçerim canımyani senin kullandığına. Zaten benim rahim de ufak tefek yapışıklıklar görüldü hsg filminde. onu önce bir netleştirmem gerekecek. ama bu süre içinde de yumurta kalitem gelişssin istiyorum.

Hoş buldum ❤ 2 buçuk yıl mı... Diyorum ya Mayıs dan beri bu hale geldiysem ki içimde hep (emin miyim çocuk konusunda) diye kurtlar varken Allahım sabır versin... Ben neyim ki bu kadar isyan ediyorum.. alt tarafı 4 aydır deniyorum.. Rabbim inşaallaahh bu ay yüzünü güldürür ❤ BAT ın ne zaman?? Hiç dr gittin mi?
Nasip değilmiş buzamana kadar bekledım, bu ay aşılama olcam, kücük bi ilçede yasıyordum iyi bi doktora gitme fırsatım olmadı hıc, sımdı buyulsehire tayin oldum, ilk işim doktora gitmek oldu, 2 bucuk yılı duyup hıc Bı sorun görmeyince asılamaya karar verdi, eger olmazsa sonrası tüp bebek,.. Bu arada cevremdekı ınsanlar bebek fıkrıne sıcak baktığımı dusunmuyor hıc, kımseye soylememekle cok ıyı yapmıssın, yoksa daha cok strese girersin... Allahım tüm isteyenlere nasip etsin saglıkla inşallahh ❤️🙏🏻

Nasip değilmiş buzamana kadar bekledım, bu ay aşılama olcam, kücük bi ilçede yasıyordum iyi bi doktora gitme fırsatım olmadı hıc, sımdı buyulsehire tayin oldum, ilk işim doktora gitmek oldu, 2 bucuk yılı duyup hıc Bı sorun görmeyince asılamaya karar verdi, eger olmazsa sonrası tüp bebek,.. Bu arada cevremdekı ınsanlar bebek fıkrıne sıcak baktığımı dusunmuyor hıc, kımseye soylememekle cok ıyı yapmıssın, yoksa daha cok strese girersin... Allahım tüm isteyenlere nasip etsin saglıkla inşallahh ❤🙏🏻
Ayyy hadi inşalllaaahh çok sevindim adına gerçekten de... Güzel haber alacağız hissediyorum 😍 Evet bilmiyorlar hatta eşim bile bilmiyor. OVU testlerini bile gizli yaptım. Çünkü o deli gibi çocuk istiyor benden de fazla. Söylersem çok üstüme düşecek çocuk konusunda daraltacak... Sadece 4 arkadaşım bir de sizler biliyorsunuz ❤

Doktor bana proxywomen verdı, onun fiyatı da 290 lira 30 tane var.. Eşim diyor ki bunu ben de içsem hamıle kalırım 🙈😂 bu zamana kadar cok paralar harcadım karısımlara kürlere ☺en pahalısı bu şimdilik proxywomen
Her ay farklı bi ürün bi umut ben bugüne kadar bitkisel içerikli bi şey hiç kullanmadım bu üründe de insanları 2 3 gün pik olduğunu kopkoyu görünce bi umut deneyim dedim :KK70:

Ayyy hadi inşalllaaahh çok sevindim adına gerçekten de... Güzel haber alacağız hissediyorum 😍 Evet bilmiyorlar hatta eşim bile bilmiyor. OVU testlerini bile gizli yaptım. Çünkü o deli gibi çocuk istiyor benden de fazla. Söylersem çok üstüme düşecek çocuk konusunda daraltacak... Sadece 4 arkadaşım bir de sizler biliyorsunuz ❤
İnşallahh, güzel dileklerin için çok tesekkurler ❤️ hep birlikte güzel haberler verelim inşallah anneler topıgıne gecelim 🙏🏻

bence bu kadar takma ama şunu da söylim doktoru ihmal etme en azından hormonlarına baktır ben de mart ayından beri deniyorum 1 kimyasalım var hala gelen giden yok malesef

Kızlar benim de bat 17 eylül... Azze Azze ekler misinn? Belki burası uğurlu gelir:KK36:
Acaba ben mi çok takıyorum.. Bir kaç kişide okumuştum KK da; düşünmeyi bıraktım oldu. Adetim geçti fark etmedim diye yazanları...
Nasıl düşünmeyi bıraktınız? Ben düşünmeden duramıyorum... İster istemez düşünüyorum. Her ilişki de; acaba oldu mu? diyorum. O zamandan başlıyorum düşünmeye hatta...
Sanırım kafayı yemeye başladım :KK45:

Eşim dahil kimse bu kadar çocuk istediğimi bilmiyor (burada tanıştığım 3 can ciğer arkadaşım hariç) Herkes benim çocuk istemediğimi biliyor. Çünkü önceden tam da böyleydi...

Hoşgeldiniz, benim de bat 17/18 Eylül, 2 Eylülde ovulasyonda piki gördüm, bizim de korunmasız ilk ayımız am bana da günler geçmiyor, gerçekten çok zor beklemek, hele işe odaklanmak vs. Allah hepimize en hayırlı vakitte hayırlı hbrler almayı nasip etsin inşallah

X