Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eşimi uyandırdım. Adet oldum dedim. O da dondu kaldı. Teselli edecek laf da bulamadı garibim. Evden çıksın bir an önce onu da üzmeyeyim diye kendimi zor tuttum. Şimdi gitti ben tepiniyorum resmen..
canım ağla ve tüm duygularını yaşa içine atıp güçlü kalmaya çalışırsan sonrası çok daha kötü oluyor ben o hatayı yaptım sen yapma duygularını bastırma ne kadar önemsiz üzülme dense de malesef bir insanın bu kadar çok istediği şeye bu kadar yaklaşmışken kaybetmesi psikolojik olarak bir yıkım

Aylardır kahve ve sigara içmiyorum. Şimdi bir kahve yaptım bir de sigara yaktım. Hazmetmek zaman alıyor mu? Eninde sonunda geçecek mantıken biliyorum ama duygusal olarak çok ağır geliyormuş insana.

Aylardır kahve ve sigara içmiyorum. Şimdi bir kahve yaptım bir de sigara yaktım. Hazmetmek zaman alıyor mu? Eninde sonunda geçecek mantıken biliyorum ama duygusal olarak çok ağır geliyormuş insana.
alışıyorsun kuzum yeniden başlamak zor oluyor ama hayat devam ediyor günlük rutinler devam ediyor ve o duygu bi parçan oluyor

Çok şükür. Bu laf dilimden hiç düşmez. Binlerce kere şükür. Ama sanırım ilk anda insan duygularına hakim olamıyor.
Evet canım bende enaz senin kadar istekliyim ama güçlü durmak şart ne aileler var kocaları falan beş para etmez o kadar da çocukları var ama huzur yok Hersek’in bir zamanı var

alışıyorsun kuzum yeniden başlamak zor oluyor ama hayat devam ediyor günlük rutinler devam ediyor ve o duygu bi parçan oluyor
Bu da sınavlarımdan biriymiş demek ki. Seni anladığımı sanıyordum. Ama artık anlıyorum. Ne kadar dik duruyormuşsun. Allah gönlünden geçen tüm güzellikleri versin

Evet canım bende enaz senin kadar istekliyim ama güçlü durmak şart ne aileler var kocaları falan beş para etmez o kadar da çocukları var ama huzur yok Hersek’in bir zamanı var
Eşim konusunda çok şanslıyım şükürler olsun ki. Çok geç evlendim ben. Hatta artık evlenmeyi düşünmüyordym bile. Eşimle tanışınca o olduğu için evlendim. İyi ki de olmuş.

Bu da sınavlarımdan biriymiş demek ki. Seni anladığımı sanıyordum. Ama artık anlıyorum. Ne kadar dik duruyormuşsun. Allah gönlünden geçen tüm güzellikleri versin
başka bir seçeneğimiz yok canım inan ki... allah bizi daha büyük sınavlar ile imtihan etmesin diyip çabalamaya devam etmekten başka elden gelen bi şey yok... hepimiz o güzel kokuya kavuşuruz inşallah...

Maalesef hepimiz cok yorulduk artık inşallah tez zamanda kavusuruz saglıcakla bebeklerımıze

Maalesef hepimiz cok yorulduk artık inşallah tez zamanda kavusuruz saglıcakla bebeklerımıze ❤
canım bence beni insülin direnci çok etkiliyor tiroidden ziyade ve ben bunun üzerine gidilmesini isteyeceğim gerekirse ilaç versin artık ilaç isteyeceğim doktordan kafama göre ilaç alıp içmek istemiyorum. kadın doğumcu verebiliyor mu ins direnci için ilaç ?

bu süreçte konuşmayı duygularını paylaşmayı asla bırakma ben bana acıyacaklar diye kendi kendime yaşadım sonra patladı her şey
Ben oldum olası pek yansıtmam sıkıntılarımı aileme veya çevreme. Kendim çözmeye atlatmaya çalışırım. Ama bugün kendime sığamadım. Buraya yazdım.

Evet cnm, diaformın sabah aksam toplam 2000..benım direnc 3.1 e düşmüş 6.9dan, ilaca devam dedi doktor
bence seni de ins direnci etkiliyor çünkü yumurta kalitesini aşırı bozuyormuş bu illet, 1 li rakamlara düşmesi gerekiyor

bende bir kimyasal bir kürtaj oldum . geçiyor mu geçiyor ama böyle yazılar okuyunca gözlerim doluyo o günlerim aklıma geliyor. demekki geçmiyormuş sadece güçlü duruyoruz. üzme kendini inşallah sağlıklı hayırlı bebekler kucağımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…