Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım geri çekilme korunma yöntemi değil evet ama bence süreç 4 sene sayılmaz. çünkü sonuçta olaslığı çok aşağıya çekmiş oluyorsunuz. ve tam penetrasyonun sağlandığı zaman bile bu kadar zorsa o ilk iki seneyi hiç sayma. sonuç olaeak sen iki senedir korunmuyısun yani

Anladım canım, acaba çok daha vahim durumda mıyım dedim de iki sene farklı 4 sene farklı sonuçta, hemen tüp bebek yaptırmam falan gerekir

Tam bi korunma yöntemi olmasa. Bu şekilde yapan çok var. Bence 4 yıl dememek lazım

Evet canım ben de 1 ay bi denemek istiyorum nasıl pik olcak kaç gün olcak onu merak ediyorum açıkçası

Yani bilim bunu korunma saymıyor ama sonuçta içine boşalma olmuyor canım saymamasının sebebi yüzde yüz koruyucu bi yöntem değil zevk suyu vs. De sperm olabileceği için hamile kalma olasılığı var diyorlar bence sen korunmuş gibi say

Evet öyle geçmiyor ama bence korunmuş gibi say..gercekten boşalma olmadığında çok yüksek oranda korunma oluyor çünkü

Tam bi korunma yöntemi olmasa. Bu şekilde yapan çok var. Bence 4 yıl dememek lazım
Sağol kuzum yoksa dedim ben çok kötü durumdayım
Arkadaşım hamile kaldı ya kuzum böyle ben de bi düşününce stres oldum çok uzun süre oldu diye
Evet öyle geçmiyor ama bence korunmuş gibi say..gercekten boşalma olmadığında çok yüksek oranda korunma oluyor çünkü
Sağol kuzum aynen öyle kabul edicem

İyi canım bugün dehşet yoğun kanamam oldu üstüm başım battı senden naber naptın
Ben regl oldum diye düşünüyorum, ama iki gün bile sürmeden yine kesildi, bu kanama niye oldu anlamadım.
Doktora gidicem ama, düşük falan derse aşırı üzülürüm o yüzden erteliyorum durmadan. Belki devam eder belki de regl olmuşumdur diye devam etmesini bekliyorum, bakalım...

eczhnm kuzum naptın var mı gelen giden ne durumdasın
Gelen giden yok canım ama bugün erken gebelik yaptım ümitlenmeyeyim boşuna diye, negatif çıktı, göğüs hassasiyetim devam ediyor bu da progesteron etkisi sanırım hala geçmedi, geçince regl gelir

Gelen giden yok canım ama bugün erken gebelik yaptım ümitlenmeyeyim boşuna diye, negatif çıktı, göğüs hassasiyetim devam ediyor bu da progesteron etkisi sanırım hala geçmedi, geçince regl gelir
Anladım canımm , bakalım artık bekleyelim hayırlısı olsun

Canım bekle bakalım bi kaç gün daha ama kimyasal falan olsa öyle 2 gün leke ile kesilmez o koca koca pıhtılar düşürüyor ciğee gibi 3 4 gün çok yoğun kanama oluyor

Canım bekle bakalım bi kaç gün daha ama kimyasal falan olsa öyle 2 gün leke ile kesilmez o koca koca pıhtılar düşürüyor ciğee gibi 3 4 gün çok yoğun kanama oluyor
Bu konularda hiçbir fikrim yok, ne olduğundan da emin değilim, bekliyorum ama baktığım zaman regl de olamadım tam anlamıyla, hani insan regl olsa en azından ne olduğu belli olur,belirsiz bekliyorum öyle.

Sağol kuzum yoksa dedim ben çok kötü durumdayım

Arkadaşım hamile kaldı ya kuzum böyle ben de bi düşününce stres oldum çok uzun süre oldu diye

Sağol kuzum aynen öyle kabul edicem
Yok canım ovülasyon harici girilen ilişki bile korunma yöntemi bence

Bu konularda hiçbir fikrim yok, ne olduğundan da emin değilim, bekliyorum ama baktığım zaman regl de olamadım tam anlamıyla, hani insan regl olsa en azından ne olduğu belli olur,belirsiz bekliyorum öyle.
Senin sökülemedi bence regl kuzu kist var mıydı sende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…