Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yumurtlama gununden kac gun sonra testte ogrendin canim? benim bugun 8.gun sbh yaptim negatif cikti maalesef
Ben galiba 9. Gün test yaptım silikti ama test hasassmış gerçekten minnakkurabiyeler sayfasından ovülasyon almıştım Onlar göndermişti sonra kaset test yaptım 11 veya 12. Günde çıktı canım

Ben galiba 9. Gün test yaptım silikti ama test hasassmış gerçekten minnakkurabiyeler sayfasından ovülasyon almıştım Onlar göndermişti sonra kaset test yaptım 11 veya 12. Günde çıktı canım
Cok tesekkur ediyorum canim, tekrardan cok tebrikler ve sevgiler

Teşekkür ederim canımmm darısı sana inşallah negatif çıktı diye üzülme belki geç döllenmedir
Insallah canim, 2 Eylul`de pik oldu ovulasyon testi, bekliyorum bakalim ama vakit kolay gecmiyor tabi :) kizimda gec dollenme olmustu ama o zaman ovulasyon takip vs yapmamistm hasbelkader ve ilk denemede olmstu, adetim gectiktn 5 gun sonra test yapmistim smdi dusunuyorum da ne rahatmisim :) Allah o zamanki rahatliktan versin boyle benim gibi suan stres olanlara :)

Stres çok etkiliyor kuzum inşallah hamilesindir canım

daha yumurtlamadım zaman geçmiyor yumurtlarım regl tarihini beklerim acaba hamilemiyim değilmiyim diye . pazar gününe yumurtlarım diye düşünüyorum . ovülasyon takibi yapıyorum ben bugünden gün aşırı ilişkiye başlayımda bari zaman geçsin yoksa böyle bekkle bekle zaman gçmiyor

Yumurtlama gununden kac gun sonra testte ogrendin canim? benim bugun 8.gun sbh yaptim negatif cikti maalesef
Aynı gidiyoruz benimde 8 günüm bugün canım test markası nedir birde 12 günü çıkar anca döllenme olur sanırırım

Kuzum belirtim yoktu diğer aylar daha çok belirtim vardı bu ay kaset testi yaptıktan sonra kasık ağrım oldu birde aşırı iştahım açık gece kalktım yumurta yapıp yedim

Yarasın canımmm:) ay bende diğer ayda çatlatma iğnesinden sonra bir sürü belirtim oldu. Bu sefer doğru düzgün belirtim yok. Umarım benmde tutunmuştur aminn:)

Aranızda duphaston kullanan oldu mu? Rahim duvarını kalınlaştırdığı için gebeliği kolaylaştırıyor diyorlar doktora soracağım gittiğimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…