Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tebrik ederim canım gayet güzel cıkmış test de baya hasasmış ilk yaptığın ikiye katladıgı düşünürse baya düşük rakamları tespit etmiş hayırlı olsun tekrar
Çok teşekkür ederim kuzum kaç haftalık oluyor bu değere göre ben anlamıyorum da

minseo minseo canım eşin için nerden randevu aldın bende eşimin tahlil vermesini istiyorum ne yapmamız gerekiyor yardımcı olabilir misin
canım ürolojiden randevu alın doktor yönlendirir teste önce elle muayne etti varikosel vs. var mı diye elle bişey tespit edemedi acı ağrı vs. bişi var mı diye sormuş öyle bi sıkıntı da yoktu eşim hastane çalışanı olduğu için doktor arkadaşı ultrasona da girdi ultrasonda varikosel görüntüsü görüldü ama doktor önemli olan elle muayne dedi sperm sonuçları önemli dedi spermlerde normalin üstünde çıkmış doktor çocuğun olmaması için şuan hiç bir engelin yok dedi

canım ürolojiden randevu alın doktor yönlendirir teste önce elle muayne etti varikosel vs. var mı diye elle bişey tespit edemedi acı ağrı vs. bişi var mı diye sormuş öyle bi sıkıntı da yoktu eşim hastane çalışanı olduğu için doktor arkadaşı ultrasona da girdi ultrasonda varikosel görüntüsü görüldü ama doktor önemli olan elle muayne dedi sperm sonuçları önemli dedi spermlerde normalin üstünde çıkmış doktor çocuğun olmaması için şuan hiç bir engelin yok dedi
Sagol ballım benim ekimde inş eşimde muane olacak bu ay olmasa Rabbim boş çıkarmaz emeklerimizi inş

Tebrikler, Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah, stresli 2-3 gunden sonra sizin icin dinlenme sakinleme zamani artik :)
Çok teşekkür ederim canımmm aynen öyle içim şuan rahat etti 2 gündür stresten mahvoldum

X