Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yok canım olmadım ama her an olabilirim. zaten tatlı kriizm tavan yaptı :) inşallah bugün olurum da cumartesi günü tahlillerimi yaptırabilrim yarın olursam da ikinci gün olmış olcak gene yaptırabilirim heralde işten izin almak sorun :)

canım ben de iki aydır az ve pıhtısız oluyorum. ama yumurtlama da görüyorum tesstte. bence ona bağlama. ben az olduğum için regl amh da yaptırmak istiyorum aslında
kuzum rezerv az olsa ultrasonda belli olmaz mıydı sayıyorlar diye biliyorum ben yumurtaları. ya benim hep çok yoğundu reglim kimyasaldan sonra da çok yoğun geçirdim 3 ay sonra normale döndü geçen ay mesela çok az oldu bu ay daha yoğun gibi bilemiyorum valla ben de anlamadım

kızlar LABOQUICK ovulasyon testi sipariş edeceğim sizce bu fiyat uygun mu içinde 50 tane var ..
IMG_20200910_094801.png

kuzum rezerv az olsa ultrasonda belli olmaz mıydı sayıyorlar diye biliyorum ben yumurtaları. ya benim hep çok yoğundu reglim kimyasaldan sonra da çok yoğun geçirdim 3 ay sonra normale döndü geçen ay mesela çok az oldu bu ay daha yoğun gibi bilemiyorum valla ben de anlamadım
canım ben mesela eskiden çok olurdum normali bu sanardım sanırım poliptenmiş. o gidnce reglim azaldı mı diye düşündüm ama belki de normali buydu ben bilemedim. doktora muayeneden sonra ben amh yaptirm mi dedim ben sana öyle bişi dedm mi herşeyi de çok bilme dedi 😁

canım ben mesela eskiden çok olurdum normali bu sanardım sanırım poliptenmiş. o gidnce reglim azaldı mı diye düşündüm ama belki de normali buydu ben bilemedim. doktora muayeneden sonra ben amh yaptirm mi dedim ben sana öyle bişi dedm mi herşeyi de çok bilme dedi 😁
aynen kuzum belki de normali budur bilemiyoruz ki işte hormonlar normalse ve yumurtada sıkıntı yoksa normal diyip geççez. ben de doktora hormon testi istiyorum diyince bi dur bakalım buna gerek var mı demişti :) ben de evet çok merak ediyorum kafaya takıyorum diyince adam yaptı ama amh bakmamış bana da :KK70:

minseo minseo ben de sizle aynı aralarda olcam gene beraber bekleriz :) umudum yok ama bekleriz :)
umutsuz olma kuzum bu ay ben naturallen karışımdan aldım onu yiyeceğim dün sipariş verdim geçen aylarda bi arkadaş bu karışımla hamile kalmıştı ben de denemek istiyorum yumurtlama üzerinde baya olumlu etkisi varmış

X