Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yine gelmedi gönlümün efendisi :KK61: :KK61::emir_bebek:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    137,9 KB · Görüntüleme: 75
Merhabalar arkadaslar araniza yeni katildim, herkesin hayirli haberi almasini yurekten temenni ediyorum. 5 yasinda bir kizim var, ikinci cocuk dusunuyoruz 2 aydir. Bu ay ovulasyon testi kullandim, pikin oldugu gun 2 Eylul Carsamba tesaduf ultrasona da girmistim 26mm idi yumurtam, dr 12-24 saat icinde catlar demisti. Biz o gunun oncesini ve sonraki 3 gunu degerlendirdk. Erken gebelik testi yaptim sabah ama negatif. Sizce cok mu erken test yapmak icin? Bazi kisiler erken ogrenebiliyorlar, stres oldum negatifi gorunce, kafamdan da atamiyorum, bu nedenle isime de odaklanamiyorum, gunler gecmiyor bi taraftan, bu nedenlerle sizlere yazmak istedim ☺

Ellerine sağlık canım. Bu akşama afiyet olsun 🤗
Ben ev hanımı modundayım aylardır 😂 Malum hala uzaktan eğitim meselesi netleşmedi. Gerçi uzaktan da olsa dersler başlasa diye bekliyorum.
teşekkürler canım :) hayırlısı olsun hakkınızda ortalik kötü Allah yardımcımız olsun cümleten

ben de şimdi kimyasaldan sonra kaçıntı adetimi olmuşum diye saydım bu ay tam 8. adet olmuş hadi 1 ay korunduk de 7. adet hala hamile kalamamak ne bilim kimyasal yaşayanlar 2 3 ay içinde hep hamile benim neden bu kadar zor bilmiyorum
Valla kuzum buna bir cevabım olsa kendime cevap vericem 🙄 boşverilmiyor da olmazsa olmasın da diyemiyorsun, amaaan sıkıldım deyip bırakamıyorsun da.. çok keyfim kaçtı

Valla kuzum buna bir cevabım olsa kendime cevap vericem 🙄 boşverilmiyor da olmazsa olmasın da diyemiyorsun, amaaan sıkıldım deyip bırakamıyorsun da.. çok keyfim kaçtı
aynen malesef cevapsız sorular insanı çıkmaza sürüklüyor canım

aynen malesef cevapsız sorular insanı çıkmaza sürüklüyor canım
Belkide zamanı değil bilmiyorum, rabbim en güzel zamanı ayarlıyo diye düşünüyorum🤲Bu arada benimde mayıs ayında çift çizgiyi üst üste 2gün gördüm kan vericeğim gün adet oldum, kimyasal geçirdim sanırım ve 4 ay geçtiği halde olmadı, neye göre neden olmuyo bende anlamadım hiçç 🥺🥺

Belkide zamanı değil bilmiyorum, rabbim en güzel zamanı ayarlıyo diye düşünüyorum🤲Bu arada benimde mayıs ayında çift çizgiyi üst üste 2gün gördüm kan vericeğim gün adet oldum, kimyasal geçirdim sanırım ve 4 ay geçtiği halde olmadı, neye göre neden olmuyo bende anlamadım hiçç 🥺🥺
bilmiyorum ki kuzum aklıma bir sürü senaryo geliyor acaba diyorum yumurtalıklarım mı yeterince büyümüyor ya da rahim içi hamileliğe hazır hale gelmiyor progesteron hormonu falan mı düşük senin de kimyasal olmuş yani normal bişey kimyasal ama sonrasında uğraşmak sıkıcı bir süreç ben yumurtalıklara bağlıyorum ama bakalım ultrasonda belli olacak doktora soracağım hepsini

Senin daha çok erkenmiş canım öğrenmek için, bir de ovulasyon falan kullanmadan rahat kafayla dene bence eğer hamile kalamama gibi bir durumun yoksa
Esimle cok yogun calisiyoruz, o nedenle cogu zaman duzenli bi iliskimiz de olmuyor, bu ay hatta cok uzun sureden sonra ilk defa kararimizin ardindan birlikte olduk, kndimize de gulduk, bari o gunleri bilelim de degerlendirelim diye test almstm ama bu sefer de testlerle kafayi bozdum, kizimda 2.aya hamile kalmistim ama o zmn yasim 28idi, smdi sanki o kdr kolay olmayacak gibi hissediyorum nedense, belirtim de yok hc, dualarimda olacaksiniz sizler de bugunden sonra, hepimizin derti ortak ❤️

ben de şimdi kimyasaldan sonra kaçıntı adetimi olmuşum diye saydım bu ay tam 8. adet olmuş hadi 1 ay korunduk de 7. adet hala hamile kalamamak ne bilim kimyasal yaşayanlar 2 3 ay içinde hep hamile benim neden bu kadar zor bilmiyorum

Doğumdan sonra hamile kalma şansın daha da artıyor dediler 1 sene geçti hala bişey yok. Bizde neden bu kadar zor oluyor gerçekten 😐

X