Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar nasılsınız. Ben baya hamilelikle kafayı bozdum. Ne olsa ona yoruyorum resmen. Bir şey sorucam alt karında doluluk hissi yaşayan oldumu. Bazı siteler miyom kist falan olabilir demiş. Siz de oldu mu
Regliye yakın oluyor ama kistler miyomla ne alakaymış onu bilmiyorum o kadar mm lık şeyler şişirmez sanmıyorum cnm

Kızlar nasılsınız. Ben baya hamilelikle kafayı bozdum. Ne olsa ona yoruyorum resmen. Bir şey sorucam alt karında doluluk hissi yaşayan oldumu. Bazı siteler miyom kist falan olabilir demiş. Siz de oldu mu
Bende oluyor canım ama ben kurtajlara bağlıyorum, eskiden yoktu :KK61:

İyi geceler kızlar testlerimi atsam yorumlayabilecek olan varmı

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    128,4 KB · Görüntüleme: 72
  • image.jpg
    image.jpg
    130,3 KB · Görüntüleme: 69
kızlar bişey sorcam haftaya cumartesi gideceğim ben kadın doğuma o tarih pik gösteriyor muhtemelen yumurtlamam o gün olacak fakat doğal olarak öncesinde değerlendirme yapmam lazım ilişki olacak yani sıkıntı olur mu ultrasonda ?
Alttan ultrason için soruyorsun galiba canım sıkıntı olmuyor hatta benim doktorum yumurta takibi yaparken alttan ultrasonla bakacagı günden 1 gün öncesi için kesin ilişki olcak diyordu nolur nolmaz erken catlama olursa diye

Alttan ultrason için soruyorsun galiba canım sıkıntı olmuyor hatta benim doktorum yumurta takibi yaparken alttan ultrasonla bakacagı günden 1 gün öncesi için kesin ilişki olcak diyordu nolur nolmaz erken catlama olursa diye
Aynen kuzum ben de doktorumla konuştum sıkıntı olmaz dedi o gün pik günüme denk gelirse çok harika olacak yumurtanın durumunu boyutunu görmüş oluruz tam

X