Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Oradan bakıyorum canım ama yok zaten bugün yeterince gergin geçti üstüne de sonuç yarına kalmış tuzu biberi oldu

Ozaman sıkma canını kuzum sabah erken çıkar ozaman

kızlar eşimin sperm testi çıkmış e nabıza daha düşmediği için buraya atamıyorum ama tüm sonuçları olması gerekenin çok üstündeymiş doktor şuan senin çocuğun olmaması gibi bi engel kesinlikle yok demiş şekil bozukluğu da yokmuş hız yoğunluk hepsi çok iyiymiş ibre yine bana döndü

Kzlar hcg testime bakarmsnx 5 dk içinde cktı bilgin olsun cok heyecanlym

Eklentiler

• IMG_20200909_120740.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 60
Canım sen bence bir kere doktor kontrolunde ilaçsız yumurtlama takibi yaptır. O zaman net bir sonuç alabilirsin yumurtlama hakkında, şuanda hep farazi olarak konuşuyoruz.

canım süper haber bu bence senin de biraz salmanın vaktidir çok düşüyoruz üzerine bazen gerektiğinden fazla. o yüzden kafanı rahatlatıp oluruna bırak bence , bıraktığın an oluyomış ya öyle diyolar bırak bakalım akışına :)

Canım sen bence bir kere doktor kontrolunde ilaçsız yumurtlama takibi yaptır. O zaman net bir sonuç alabilirsin yumurtlama hakkında, şuanda hep farazi olarak konuşuyoruz.
Regl sonrası gideceğim canım bakalım orda belli olur zaten kaç tane var boyutları nasıl vs. sıkıntılı bi durum görülecek mi nolcak doktor ne diyecek bu ay o karışımdan kullanacağım onun fayda edeceğine inanıyorum en azından koyu bi pik görürüm hamilelik olmasa bile

canım hemen neden olumsuzluğa kapıldın ki sen ? rabbim bilir herşeyi. güzelce tedavini olursun temizlenirsin sonra denersin. bence kafanı rahatlat ve evet bunlarla iligili fikir al ama doktorun ne derse o yöne git. sıkma canını geçmiş olsun dertleşmek istersen burdayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…