Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
@oblomovka1 canım hamileymissin çok sevindim yeni gördüm Allah isteyen herkese nasip etsin gruba uzun zamandır girip yazmıyorum herkes iyidir inşallah

@oblomovka1 canım hamileymissin çok sevindim yeni gördüm Allah isteyen herkese nasip etsin gruba uzun zamandır girip yazmıyorum herkes iyidir inşallah
Cnm evet hamileyim tekrardan kan sulandırıcı iğne ve coraspin başladık inş sorunsuz ilerler bu sefer. Sen nasılsın bebeiş nasıl sağlıkla al kucağına inşallah

İnşallah canım. Sakin olmaya çalışıyorum ama gözlerimden istemsiz yuvarrlanıyor yaşlar.
Kuzucum nekadar sakin pozitif düşünürsen okadar güzel sonuçlar alırsın, rabbim yüreğimizden geçenleri biliyor ben inanıyorum allahın izniyle yükswlicwk, yazmıştım okudunmu bilmiyorum ama benim hamileliğim 1 ay sonrasında kesinleşmişti değerlerim yavaş yükseliyodu, bence bi sakinleş ve bi 4-5 gün sonra tekrar baktır kan değerine

Haklısın. Kendimi oyalamaya çalışıyorum inan. İçimden dua ediyorum sürekli hayırlısı olsun diye.

Arkadaşlar ben geldim ama bu topik de pek işim kalmadı gibi dünyam başıma yıkıldı kötü Bi haldeyim genital bölgede minik etler var demiştim size dün doktor hpv olduğumu söyledi belki vajinal içine ve Rahim içine de sıçramış olabilir kızlar hpv den dolayı asit ile yakım yapılıyor vajinam berbat halde şuan ve belki de ameliyat Olcam ve virüs yıllarca kalabilirmiş yani benim çocuk hayallerim kapandı Rabbim sizin gönlünüze göre versin. Allah demek bana layık görmemiş mutlu çocuklu Bi hayatı hep sıkıntı çektim bebeğim öldü derken bu çıktı artık tamamen kapandı bu sayfa umarım size nasip olur

HPV virüsü nedir canım. Tedavisi yok mu o dereceye nasıl geldi peki bu virüs

Çok geçmiş olsun canım

Yani fsh ı baskılayacak kadar yüksek değil ki baskılasa da zaten fsh baya düşükmüş senin. Doktor ne tedavisi önerdi estradiol yüksek diye sana onu merak ettim.
Femera basladik agustucon hap d3 b12 magnezyum omega3 utaminleri
Yani fsh ı baskılayacak kadar yüksek değil ki baskılasa da zaten fsh baya düşükmüş senin. Doktor ne tedavisi önerdi estradiol yüksek diye sana onu merak ettim.
Femera basladik hayit hapi bi de bakalim artik

Canım nasıl ya nasıl bulaşmış ki allahım çok üzüldüm ya neden olmasın canım ya tedavini olur yaparsın bebek öyle deme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…