Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bhcg pzt 11.69'du. Bugün 17. İki kat yükselmemiş Dr yazdım ne diyecek acaba.
Canım bozma moralini bir hafta falan bekle, inşallah yükselir, yazmıştım yine yazıyorum ben adetim 5 gün geçtiğinde 3 küsürle öğrendim benim mucizem gerçwk olduysa seninkide Allahın izniyle olur canım stres yapma hiç akışına bırak lütfen

İnşallah canım. Sakin olmaya çalışıyorum ama gözlerimden istemsiz yuvarrlanıyor yaşlar.

Aynen canim hakkimiza hayirlisi olsn Rabbim bilir dogru zamani bekliyorz

sadece pik öncesi günü değerlendirerek gebelik olur mu
Ben pikden onceki gunler daha onemli diye biliyorum sonraki gunlere gore canim cunku sprem yumurtaya gore daha uzun sure yasiyor. Hatta bir yazi okumustum, bazi kadinlar bu testleri yanlis kullaniyor diye. Piki gorunce degerlendirip onceki gunleri hic degerlendirmeyerek. Benim okudugum yazida spremler yumurtaya kadar ilerletip orda catlamayi bekliyorlarmis. Orda duranlarin dölleme olasiligi daha yuksekmis. O yuzden hic canini sikma. Zaten burdada piki degerlendirip catlamayi degerlendiremeden hamile kalanlar var

Kuzum merhaba. Bizim gittiğimiz bir doktor sol varikoselin erkeklerin büyük cogunlugunda olduğunu ve bununda büyük kısmının tedaviye gerek olmadığını söylemişti.. inşallah basit düzeydedir..

Olsun kuzum ya belli olmuyor bu işler tek ilişkiyle tutuyor biliyorsun Bu kocalar yumurtlama dönemlerinde bir nazlı oluyorlar nedense
Aynen yaaaaa sacma sapan triplere giriyorlar bazen şaka gibi yaaaaa Sen nasılsın canım test yaptin mi kaçırmış olabilirim ben de birkac gundur fazla takip edemedim
Insallah canım benim dediğin gibi olacağı varsa oluyor her türlü ama bazen eşlerin pisi pisine böyle yapması çok can sıkıcı...bir boğazlayasim gelmedi değil

Kuzum merhaba. Bizim gittiğimiz bir doktor sol varikoselin erkeklerin büyük cogunlugunda olduğunu ve bununda büyük kısmının tedaviye gerek olmadığını söylemişti.. inşallah basit düzeydedir..
Spermlerde sıkıntı yoksa sanırım gebeliği engellemez diyorlar kuzum bakalım sonucumumuz ne çıkacak teşekkür ederim

Benim simdilik o problemim yok cok sukur ilk evlendigimiz zaman bi sene boyunca cok cektirdim yazik, istemiyodum hic. Simdi pek memun bu hallerimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…