Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana da aynı senin gibi önerdi.. 36. Saatte ilişki oldu sonra gün aşırı devam edicektim ama ertesi gün kaygan çok yoğun akıntı geldi bende belki dün değil bugün çatlamıştır diye yine değerlendirdim..sonra gün aşırı devam ederim dedim..ama araya fırsat kalmadan eşim yanaştı geri çevirmedim...velhasıl 3 gün üst üstte oldu..inşallah sorun olmaz.. ama şöyle diyerek kendimi rahatlatiyorum , eğer nasipte varsa tek ilişkiyle veya peşpeşe de olsa olucak..ama nasipte yoksa ne yaparsak yapalım olmucak..

öyle olsa testte çıkardı kuzum bence ya bi de bende ağrı falan da yok hiç kasıkta
Ya yine sabah akıntım olmuş kahverengi, ama şuan yine bişey yok, karnımın alt bölgesi de hala ağrıyo ara ara adet olcam ben galiba anlamadım.

Yok sorun olmaz bende üst üste 2 gün değerlendirdim sonra gün aşırı :)) bu sefer de öyle olsun. Hem spermde sıkıntı olmayanlar normalde yapıyor öyle iyi yapmışsın sende :)

Bugun pik oldu dün gece degerlendirilmisti artik nasil yapayım ben kafam karıştı, 3 gun ust uste yaparsak toplamda 4 gun oluyor çok olmaz mi,kalite bozulmaz degil mi

2 gün üst üste yap canım sende olmaz mı

Ama canım kanamdan sonra öneriyorlar testi
Hiç bilmiyorum kuzum ya perşembe ak kara belli olcak yerleşme değilse de kist falan olmasın ondan tırsıyorum
Ya yine sabah akıntım olmuş kahverengi, ama şuan yine bişey yok, karnımın alt bölgesi de hala ağrıyo ara ara adet olcam ben galiba anlamadım.
Bende ne ağrı ne akıntı hiç bişi yok valla sadece göğüslerim hassas biraz o da elleyince acıyor

Kist değildir kuzum sanmıyorum ya

Pik ve catlamayi mı diyorsun

Ay evet aslında 3 gün daha iyi olur. Ben hamile kaldığım da 1 hafta üst üste değerlendirmiştim valla. Yap sende 3 gün bişi olmaz ya:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…