Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende anormal bir durum olduğu için bu kadar sakinim.
Bir de geçen ay başta ihtimal vermedim ama sonradan o kadar çok belirtim çıkmıştı ki, bayağı inanmıştım. Bu kez aynısı olsun istemediğim için duygusal bakmıyorum şuan.
ben mart ayından beri öyleyim tüm hevesimi o ayda bıraktım resmen :) şubat hamile kaldım adete 1 hafta kala her gün test yapıyordum belirtim çoktu battan 1 gün önce öğrendim ama 5 gün sürdü sevincimiz malesef sonu kimyasal. o yüzden hamile kaldığım da olabildiğince geç öğrenmek istiyorum erken öğrenmenin hiç bir katkısı olmadığını o zaman öğrendim geç öğrensem daha az üzülürdüm o kadar adapte olmazdım daha kolay toparlanırdım belki de öğrenmezdim bile geç adet oldum der geçerdim

İşte aynen böyle, benim daha ilk ayımdı, üzüldüm biraz fazla kaptırmıştım ama yıkım olmadı. Bir de uzun zaman bekleyenler var, Allah hepsini çocukla mükafatlandırsın inşallah.
olur canım merak etme daha çok yeni başlamışsın denemeye bak benim 6 ay bitti bile

Çok çok amin valla bende bu forum sayesinde stres azaltıyorum iyiki varsınız kızlar hiç tanımadan isminizi dahi bilmeden seviyorum sizi çok büyük desteksiniz banada hep beraber bebiş büyütmek nasip olur inşallah 🤲💐
minseo minseo eczhnm eczhnm oblomov21 oblomov21 fk99 fk99 @fiona13 @g_mutlu Canikox Canikox @Ruyam13 ve adını etiketlemeyi unuttuğum hepiniz♥
Yaa canım benim inşallah 😍😘😘
Kuzu ben hiç bilmiyorum bu senin aldığın markaları 😂😂 inşallah iyidir ama

Şimdi sıkıntı yok ama herhalde geçen ay ilk diye biraz abartılı kaptırdığım için öyle oldu :)
İnsan ilk korunmayı bıraktığı ay dizilerden ve filmlerden öğrendiği kadarıyla kesin hamile kaldım zannediyor, bir mide bulantıları bir baş dönmeleri, bir havalar :KK70: Sonra bu işin bu kadar kolay olmadığını öğreniyorsun 😬

Bu hafta ici gitcem dediklerini sizede yazarim valla beb alternatif tipa inaniyorum ilaclardan da cokhahatta ama tabi ilac sartsa ilacta kullanmali karsida degilim yani bu arada beb vajibusmusu bu kk formuyla yendin cok yardimci olmustu bana zeytinyagi vs burdan ogrendim hep simdide gebe kalmak icin burdyim insallah yine yaridimci olunurda kalirim bunuda basaririm burda o yuzdeb isine yarayan kur vs ne varsa ilac vsde olur fikir almak istiyorum buraya cok inaniyorum karsiliksiz iylik cunku burasi 😊
Canm ben 3 ay bu kadın macunlarndan kullandm çikolata kıstım vardı tüp bebek doktorum bu geçmez kalıcı dedi fsh 10du macunlardan sonra kist tamamen gitti fsh 8e düştü macunları dene derim bi

Size azcık bilgi aktarayım aklınızı dağıtayım 🤗 3 gündür süren kahverengi akıntı lekeye dönerek bugün kesildi. Döngüm net olmadığından ortalamadan hareketle bat yarın veya salı. Göğüslerimdeki ağrı ve uçlarında dokununca acı devam edşyor. Ara ara kasık ağrısı oluyor ki o an aha adet geliyor diyorum. Belim ve sırtımda uzun süre ayakta durunca ağrı oluyor epey. Test için pzt yapıcam diyordum ama adet olmazsam salıyı beklicem sanırım. Hayırlısı neyse o gelsin inşallah 🙏
SElam cnaım günaydın.

bugün test yapacak mısın. SEnin hamile kalmak için yaptığın özel birşey var mı?

Ben de 38 yaşındayım. Geçen sene bir kürtajım oldu. Hala giden gelen yok. Uğraşıyoruz sürekli. Bugün de rahim filmi randevum var. Çok korkuyorum.

SElam cnaım günaydın.

bugün test yapacak mısın. SEnin hamile kalmak için yaptığın özel birşey var mı?

Ben de 38 yaşındayım. Geçen sene bir kürtajım oldu. Hala giden gelen yok. Uğraşıyoruz sürekli. Bugün de rahim filmi randevum var. Çok korkuyorum.
Rahim filmi anestezili mi olacak canım

eczhnm eczhnm Ebruseyda Ebruseyda oblomov21 oblomov21 minseo minseo dayanamadım yaptım
DDD8122D-5C25-40BC-94C4-721FBABCD873.jpeg
Testi koydum direk bu belirdi

Canm ben 3 ay bu kadın macunlarndan kullandm çikolata kıstım vardı tüp bebek doktorum bu geçmez kalıcı dedi fsh 10du macunlardan sonra kist tamamen gitti fsh 8e düştü macunları dene derim bi
Şu ballı karışımlardan mı kullandınız ? markası neydi bazı doktorlar öneriyor onu

X