Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla benim belim ve karnım ağrımaya başladı regl olacağım sanırım
Diz ağrısı belirti mi acaba benim. 3 gündür dizim ağrıyordu canım ama öncesinde ben emar çekildim doktor krem yazmıştı ondandır diye düşünmüştüm🤔

Hay allahım şaka gibi ama benim hiç belirtim yok hamile olmam imkansız gibi bi şey
Tam olarak yerleşme kanaması zamanı. Yumurtlamadan sonra kaçıncı gün bugün ? Belirti olmaması cok normal çünkü belirtiler genelde implantasyondan sonra çıkıyor. Benim de gebe kaldığımda yumurtlamadan sonra akıntım hiç bitmemiştir. İnşallah gebeliktir 🙏

Yaaaa evettt 🙈 kuzum ya sende çok destek oldun bana sana ayrı teşekkür ederim 💜😍
Hala inanamıyorum Eğer gerçekten hamile isem Batı bekliyorum bakalım
Sana hamile kalirsin demistim kuzum 💖😘 Allahım sağlıkla kucağna almayi nasip etsin 😍 pazartesi kan vermeye gidersin

Tam olarak yerleşme kanaması zamanı. Yumurtlamadan sonra kaçıncı gün bugün ? Belirti olmaması cok normal çünkü belirtiler genelde implantasyondan sonra çıkıyor. Benim de gebe kaldığımda yumurtlamadan sonra akıntım hiç bitmemiştir. İnşallah gebeliktir 🙏
Canım benim bu ay ovü de tam koyuluk olmadı ama en koyu gördüğüm tarih 25 ağustostu 10 Eylül de bat

Kızlar allah aşkına bana bir yardım edin. 3-4 haftalık hamileyim. Adet sancısı gibi bir ağrıyı her gün karnımda kasıklarımda hissediyorum. 15 sn kadar sürüyor. Günde 4-5 defa oluyor. Bu nedir neyin nesidir normal mi ya valla bıktım 😭😭😭😭

Kızlar allah aşkına bana bir yardım edin. 3-4 haftalık hamileyim. Adet sancısı gibi bir ağrıyı her gün karnımda kasıklarımda hissediyorum. 15 sn kadar sürüyor. Günde 4-5 defa oluyor. Bu nedir neyin nesidir normal mi ya valla bıktım 😭😭😭😭
Canım normal bence rahim büyüyor doğal olarak ağrı olur

• Beğen
Reactions: JES
X