Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar allah aşkına bana bir yardım edin. 3-4 haftalık hamileyim. Adet sancısı gibi bir ağrıyı her gün karnımda kasıklarımda hissediyorum. 15 sn kadar sürüyor. Günde 4-5 defa oluyor. Bu nedir neyin nesidir normal mi ya valla bıktım 😭😭😭😭
İlk zamanlar böyle ağrılar oluyor diye biliyorım. Benimde kasık ağrılarım devam etmişti bi süre

Sağol canım benim içim rahatladı valla. 😘🙏🏻Dayanırım acıya o sorun değil. Sende tüm arkadaşlarımda dualarımdasınız sizde bana dua edin. Tavsiyelerine daha çok uyacağım 😊💐
Amin insallah bizlerede nasip olur 😍 stres yapma bide zaten zorlukla yapiyoruz keyfini cıkar hamileligin stres yok güzel olacak saglıkla 9 ay sonunda alcaksin bebegini kucağına 😍🤗

• Muhteşem
Reactions: JES
Pandemi dolayısı ile evde çalışıyor ama hiç oralı değil ben 27 o 33 canım libido ile ilgili sanırım yaş dan ziyade hiç düşkün değil
O zaman eşinle bu konuyu konuş canım. Belki baska bir sorun var. Belki rahatsız olduğu bir şeyler var. Erken boşalan erkekler erken boşalma korkusuyla ilişkiye yanaşmazmış mesela. Belki tahmin edemediğimiz başka problemler var. 33 yaşında evden çalışan birinin sanki daha cok yanaşması gerekirdi ilişkiye. Bilemedim ☺️ Çocuk yapmanın haricinde düzenli ilişki evliliğin sağlığı için de önemli bence.

Eklentiler

• IMG_20200905_203155.jpg
    IMG_20200905_203155.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20200905_203126.jpg
    IMG_20200905_203126.jpg
    114,1 KB · Görüntüleme: 57
X