Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım benim de silik de olaa çizgi gibi bişi vardı . ovü yaptım ben de şimdi seninki pikti diye. benimki ilkinci çizgi yok denecek kadar az. demek ki bende gebelik yok. burdan da ovünün gebeliğe ışık tuttuğunu görmiş olduk :)
🙈hala elim ayağım titriyor ama eminde olamıyorum

benim de aynı canım. ben doktor bile böyle yap dedi desem gene de sallamaz
İnsan ovulasyon testin de o yumurtlama ve çatlamayı gözüyle görüp göz göre göre kaçırıyor ya çok kötü oluyor demi canım sanki ellerinden bebeğin kayıp gitmiş gibi hissediyorsun o ay da.. Çok iyi anlıyorum seni inan ki

🙈hala elim ayağım titriyor ama eminde olamıyorum
yok kız emin ol var inşallah sağlıkla ilerlesin :)) bu arada fitil kullandıktan sonra da gebe kalanlar duymuştım. belki de o vesile oldu sana, tebrik ederim tekrardann :)

yok kız emin ol var inşallah sağlıkla ilerlesin :)) bu arada fitil kullandıktan sonra da gebe kalanlar duymuştım. belki de o vesile oldu :KK43:
Birde eklemeyi unuttum canım c-life macun kullandım ama 4 gün kullandım hiç düzenli kullanamadım onu

İnsan ovulasyon testin de o yumurtlama ve çatlamayı gözüyle görüp göz göre göre kaçırıyor ya çok kötü oluyor demi canım sanki ellerinden bebeğin kayıp gitmiş gibi hissediyorsun o ay da.. Çok iyi anlıyorum seni inan ki
aynen öyle canım belki sağlıklı bi gebelik olacaktı belki çok iyi olurdu diye içinde uhde kalıyo:KK43: napalım ben bu ay da olmazsa zaten artık çaba göstermeyi düşünmüyorum. ne zamanki kendi aklı
başına dank eder o zaman kendi çabalasın

aynen öyle canım belki sağlıklı bi gebelik olacaktı belki çok iyi olurdu diye içinde uhde kalıyo:KK43: napalım ben bu ay da olmazsa zaten artık çaba göstermeyi düşünmüyorum. ne zamanki kendi aklı
başına dank eder o zaman kendi çabalasın
Sana sarılasım geldi kuzum çünkü cidden kalpten anlıyorum seni..

X