Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hay allahım şaka gibi ama benim hiç belirtim yok hamile olmam imkansız gibi bi şey
canım polip bende vardı üç sene önce ara kanama yapıyo doğru ama bu kanamlar yumurtlama ve yreşme de olabilir. bence senin yerleşme olma ihtimali yüksek. belirtisi olmadangebe kalan bisüütü kişi var aynı şekilde tam tersi de. kaçıncı günündeydin ve döngün kaçtı :)

Oyalanmak olarak görme. Kistler gebe kalmayı engelleyebilir veya gebelikte düşüğe yol açabilir. Onlardan kurtulman en iyisi. İçin rahat bir şekilde yoluna bakarsın en azından.
Haklısınız galiba canım belki de kimyasal gebelik sebebi o kistlerdi

Neden hamile olma ihtimalini düşünmüyorsun kuzum olabilir yani kırmızı değil bak kahverengi diyosun bir de ovulasyon testin varsa yapar mısın belki yumurtlama kanamasıdır
8 e doğru yapayım canım 6 da su içtim gelmeye devam ediyor akıntı yine nokta gibi gelmiş bence regle dönecek, neden düşünmüyorum çünkü hiç bi belirti yok kuzum

Döngüm 27, 5 gün var canım regle polip çok ağrı yapıyomuş sanırım araştırdım da bende ağrı falan yok erken regl olma ihtimali daha yüksek sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…