Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Biz olayı rutine sokmamak için eğlenceli hale getiriyoruz.
Resmen maymunlukla başlıyoruz olaya. Ben 39 eşim 42. Sen düşün
Hayat zaten yeterince stresli. Evet bebek istiyoruz ama bu Allahın takdiri. Şu an en kıymetlim eşim sonuçta. Ne bana ne ona gerginlik yaratmamak için biraz saçmalamak iyidir

hmm ben bunu Bayadır yaşıyorum bu ay takvimde takip ettiğim yumurtlamada ilişki oldu gün aşırı baya birde benim adetim 33-34 gün de bir oluyordu, hsg çekildiğimden beri 30 günde bir oluyorum, nasip bakalım bu ay nolucak

Kızlar çok önemli Bi konuda bilgi istiyorum sizden. Vijinal iç dudak kısmında ayna ile bakınca gördüm iç dudağın içi tamamen pütür pütür olmuş böyle nasıl desem dudağım içinde uzun uzun didik edilmiş gibi etler var ve vajinal ilişki girilen yerin hemen altında da küçük Bi parça et var aynı öyle pürüzsüz olan en altın yanında Bi de o parça et var be bunlar anlamadım eşim ile en son 10 gün önce ilişki oldu cinsel ilişki den olduğunu sanmıyorum korktum bilgisi olan var mı sıcaklar dan falan olabilir mi

canım bed mayıs ayında buna benzer bişiy yaşadım. vajinit olmuştum o ara çık kötü oldupu için gidemedim doktora kendim evde fitil kullandım. annem sağlıkçı benm o onerdi. vajinit belirtilerine bi bak istersen internetten sana uyuyor mu

Hiç Bi fikrim yok kuzum mantar falan olabilir mi acaba

Yok canım ya ne ona ne de Allah korusun hpv ye benzemiyor internetten araştırdım görüntüsüne de baktım ama bilemedim sıcaktan olabilir mi acaba çok sıcak Bi kaç gündür yanıyorum alt tarafım da Bi kaç gündür nemli hissediyorum ondan olmuş olabilir mi acaba takip edeceğim Bi kaç gün ama korkuyorum. Bi kaşıntı yanma falan yok ayna ile baktım siğil mi falan diye korktum incelerken Biraz zedeledim az kanadı ama inşallah kanayan yer enfeksiyon kapmaz ya çok korktum umarım Bi şey olmaz

yoktur hiçbişiy olmaz. ben de korkmuştum çok burda da yazmştım hatta . zamanla geçiyor ama istersen gene de bi git derim doktora bana trosyd krem iyi geldi. ama danışmadan kullanma tabi içini ferah tut bişiy yoktur. sıkı iç çamaşır giyme iç çamaşırlarını ütüle ve yumuşatıcısz yıka

Nemden dolayı mantar olmuş olabilir canım bi pamuğa sirke sürüp silsene bi de sürekli iç çamaşırı değiştir nemli kalmasın takip et bakalım geçmezse bi doktora gidersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…