Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
anladım canım bence klomen işe yarar çünkü baya büyütüyor yumurtaları
Klomene başlamam için hastaneye gitmem gerekiyor. Bir yanım git diyor daha fazla vakit kaybetme, bir yanımda tehlikeli olduğu için risk alma inofolic kullan diyor.

Buna çok takılmamak lazım canım genelde gebelik olursa ovulasyonda t c den daha koyu çıkıyor ama adet gününde veya geçince senin daha varmış ama gebelik testi yaparsan çıkabilir
O tek gebelik testi pztyi bekliyo Aylardır tek bir gebelik testi yapmadım. Hep gününü bekledim geçerse yaparım dedim. Hiç de günüm geçmedi zaten. Beni de heyecanlandırdınız bu yaşta tvye bakan çocuk gibi teste diktim gözümü

Klomene başlamam için hastaneye gitmem gerekiyor. Bir yanım git diyor daha fazla vakit kaybetme, bir yanımda tehlikeli olduğu için risk alma inofolic kullan diyor.
canım malesef yumurtalıklarında böyle bi sıkıntı varsa kullanacaksın bişeyler mecbur keşke benim doktor hemen yapsa da başlasam klomene 6 aydır artık aşırı sıkıldım

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim bi soru sormak istiyorum acaba hangi uyuşturucu kremi kullanmam lazım anestol uyuşturmadı
Yok anestol uyusturmaz jateks var bide emla emla biraz pahali ama uyusturuo bi de beklemek lazim uyusturucu kremi dilatorede sur ben bol bol suruyodum genitale ve dilatore zamanla alisinca azaltion bakion acimio kayiyo gidio ha takilan yerler olaca korkma sakinles derin nefes al dilatoru hafif asagi yap ya da yukari yap yani yonunu degis cok hafif ama devam et sonra korkma bi de karsina ayna girisini cikisini gor acik acik yaziom kusura bakma ama baska turlu anlatilamiyo bunlar hemen dilator siparis et ve basla aklina takilan bisey olursa sor bana banada dua et lutfen bebek icin cok istiyorum bi de sunu dusun kimse ölmuyo acisada ölmeyecem de kendi kendine is yaparken bulasik yikarken bile bunu tekrarla kendine yapacam herkes yapti ve ben anne olmal istiyorum de ben ilerdeki cocugum icin katlanmaliyim annelik fedakarliktir diye diye yaptim ama hala anne olamadim tabi ama insallah o da olacak yakin zamanda oyle umit ediyorum ve inaniyorum

Yok artık ya bu kadarı da bence çok fazla. Ne demek pedlerini sana veriyorlar. Onların pedinemi kaldın. Çok sinirlendim şuan böyle arkadaşları yanında barındırma derim can sıkıntısından başka bişey değil. Ben şuan bi tane arkadaşla görüşüyorum. Canımı sıkanı anında hayatımdan çıkarıyorum. Zaten yeterince sıkıntı yaşıyoruz birde onlarla uğraşamam

Kadın doktor bulabilirsen ilk biraz daha rahat oluyor kuzum ama sonradan alışıyorsun bir daha, biraz doktora da bağlı bu durum.
gittiğim doktor çok iyi adamla iyi bi iletişimimiz oldu artık doktor değiştirmek istemiyorum bi de doçent şuan ondan daha iyisini bulamam öncesinde gittiklerimden hiç memnun kalmadım özel olmasına rağmen artık o neler görmüştür diyip gözümüzü karartcaz napalım

Onlar ultrasonu sokarken bile bakmıyorlar ki. Gözleri hep ekranda zaten. Yüzüne bile bakmıyolar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…