Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şimdilik mi yumurtkamamışsın hiç mi? Yumurtlamazsan adet de göremezsin ki. Aslında testlere bel bağlamadan gün aşırı akışına bıraksan?
yok yumurtama olmadan da regl olunuyor progeston hormonu yükseldiği için rahim duvarı dökülüyor ve regl kanaması yaşıyoruz, yılda 8 defa yumurtluyormuşuz zaten benim bu ay olmadı sanırım

bir de işletmeci var :) ben de özel bi bankadayım ticaride çalışıyorum
ayy senin işin de zor canım kolay gelsin ben de bi fabrikanın idari sorumlusuyum muhasebe,ik,dış ticaret hepsi bende koronadan dolayı bu ara yoğunluk yok allahtan da rahat geçiyor

yok yumurtama olmadan da regl olunuyor progeston hormonu yükseldiği için rahim duvarı dökülüyor ve regl kanaması yaşıyoruz, yılda 8 defa yumurtluyormuşuz zaten benim bu ay olmadı sanırım
Yeni bişey öğrendim. Cehaletime ver :)

Belki azzeninki gibi silik olmuştur ona da kadın yok demişti silikti öyle hatırlıyorum
billmiyorum kuzum bu testler daha hassas ya olsa illa yakalardı gibi geliyor bakalım önümüzdeki ay da böyle olursa doktor ile konuşacağım

Herkes hayata kendi fırsatları kadarıyla yetişir, ne geç ne erken olması gerektiği gibi, ben yaşa çok takılmam mesela olacağını bilsem, hakkınızda hayırlısı olsun ,Evet bu uzun sabır gerektiren bir süreç allah inancım tam inşallah nasip olur bana da , evet güçlü bir insanımdır minnoş narin gibi gözükürüm ama değilimdir,

ayy senin işin de zor canım kolay gelsin ben de bi fabrikanın idari sorumlusuyum muhasebe,ik,dış ticaret hepsi bende koronadan dolayı bu ara yoğunluk yok allahtan da rahat geçiyor
bütün branşlar özellikle dt başlı başına bir dünyayken hepsiyle başa çıkmak da zor olsa gerek , izmirdeki okullardan mı mezunsun sen de yoksa :)

Günaydın kızlar
Çatlatma iğnesinin üzerinden 36 saat geçti ve doktorun dediği saatte ilişki oldu inşallah tutar❤bundan sonra gün aşırı devam..İlk tedavim, sanki hemen olucak sanıyorum tıpkı ilk korunmasiz ilişkide hamile kalacağımı sandığım gibi

Fiziksel görünüm kişinin gücünü yansıtmaz zaten. Öyle olsaydı yanmıştım. Sabır dediğin gibi çok önemli. Hakkımızda hayırlı olan ne ise o olacak sonuöta. O yüzden dua ederken hep gönlümdeki hayırlı eylensin, hayırlı olan gönlüme düşsün derim.

He yok yok görüntü açısından demedim, acı eşiğim azdır, çok panik yaparım çabuk pes etmeye yeltenirim ama psikolojim değil ben galip gelirim genel de zor şeyler yaşadım yaşıma göre yaşamam gereken acılar duygular yaşadım ama inşallah sonu güzel biter bu hikayeleriminçok güzel bir duadır hep tekrar ederim, umudumuz boşa çıkmaz inşallah

Hadi inşallah tutmuştur kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…