Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın kızlar🌼
Çatlatma iğnesinin üzerinden 36 saat geçti ve doktorun dediği saatte ilişki oldu inşallah tutar😀❤bundan sonra gün aşırı devam..İlk tedavim, sanki hemen olucak sanıyorum tıpkı ilk korunmasiz ilişkide hamile kalacağımı sandığım gibi😅😅
haydi güzel haberleriniii alalım. 🌼🌼🌼 bizlerle de paylaş gelişmeleri canım

He yok yok görüntü açısından demedim, acı eşiğim azdır, çok panik yaparım çabuk pes etmeye yeltenirim ama psikolojim değil ben galip gelirim genel de zor şeyler yaşadım yaşıma göre yaşamam gereken acılar duygular yaşadım ama inşallah sonu güzel biter bu hikayelerimin😊çok güzel bir duadır hep tekrar ederim, umudumuz boşa çıkmaz inşallah
Gönlünü ferah tuttukça daha kolay üstesinden gelirsin. İnsan psikolojisi çok ilginç. Mantıksız olan konularda bile bazen duygularımızla hareket edebiliyoruz. İnsan hatta kadın doğası sanırım bu :)

Günaydın kızlar🌼
Çatlatma iğnesinin üzerinden 36 saat geçti ve doktorun dediği saatte ilişki oldu inşallah tutar😀❤bundan sonra gün aşırı devam..İlk tedavim, sanki hemen olucak sanıyorum tıpkı ilk korunmasiz ilişkide hamile kalacağımı sandığım gibi😅😅
Hakkında hayırlısı olsun. İlkin son olsun inşallah 🙏

ay harika ben de izmirdeyim :))) bilsem ev kredisini senden çekerdim :halay:
belki bi gün sizin fabrikayı ziyaret ederim belki de çoktan etmişizdir :) ticarideyim ben de randevu için arayıp seninle konışmuş bile olabiliriz 😁

Kendimi farklı konulara verirsem unuturum diyorum bu gebelik işini, çok teşekkür ederim 🥰
Bak bu çok doğru. Mesela ben uzaktan eğitimle de olsa üniversitelerin açılmasını iple çekiyorum. Dersler sınavlar olunca epey hızlı geçiyor zaman. Şimdi evde olunca kendimi mutfağa verdim. Farklı şeyler deneyip yemek uygulamalarında paylaşıyorum :) Günüme kadar adet gelmezse hala o gün test yapıcam daha erken değil diye söz verdim kendime :) 😂

Eklentiler

• 20200904_112834.jpg
    20200904_112834.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 64
Günaydın ! Sonunda üye olabildim :)) Merhabalar hepinize ! Bende kendi durumumu paylaşmak istedim, 1 senedir evliyim aslında bebek için 1 sene daha beklemek istiyorduk fakat olursa da karşı değildik. 3-4 ay oldu doğum kontrol hapıyla korunmayı bırakalı. İlk kez iki aydır ovü ile kendimi kontrol etmeye basladım. Takvim hesabında 14. Gün gözüken yumurtlamam ovü hesabımda 12-13 gün aralığı gözüküyor. Ancak bu ay oldukça şüpheleniyorum hamilelikten. 6 gün var adetime. Geçen adet döneminden beri kesintisiz göğüs ucu hassasiyetim sürmekte. Bu beni cok işkillendirdi açıkcası. Şu an kasık ağrısı , karın bölgesinde kasılma vs hepsi var ama hamilelik ve adet belirtileri çok benzer olabiliyor diye kendimi o şekilde kaptırmıyorum. 5 gündür ovü yapıyorum. Bugün ikinci çizgi koyulaşmaya başladı. Sık idrar , uyku hali de mevcut ama dediğim gibi koşullanma da vücutta psikolojik etki gösteriyor olabilir :)

X