Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay en iyisi cidden hiç test yapmamak. Erken gebeliği ben yaptım bi pozitif çıktı ertesi gün bi Daha yaptım ikinci çizgi daha da silik çıktı. İnsanın psikolojisini bitiriyor bu testler. Zaten kaç gündür karnım şiş göğüslerim şiş yani kimyasal mı oluyor anlamıyorum
Hangi marka yaptın yumurtlamadan kaç gün sonra yaptın?

Kahverengiyse ve fazla miktarda degilse korkma kuzum🤗
Ay öylemi dersin çok korkuyorum ya modum düştü kasık bel ağrısı gelip gidiyor yani o sarı akıntı ilsç içtim diemi idrar yollarına mı bağlı kahverengi oluşu yda gebeliğemi bilemedim. İç çamaşırı da bişy yok sadece sildik e peçeteye gelen o kdr 3 defa geldi henüz bşy yok

Ay öylemi dersin çok korkuyorum ya modum düştü kasık bel ağrısı gelip gidiyor yani o sarı akıntı ilsç içtim diemi idrar yollarına mı bağlı kahverengi oluşu yda gebeliğemi bilemedim. İç çamaşırı da bişy yok sadece sildik e peçeteye gelen o kdr 3 defa geldi henüz bşy yok
Kahverengi ise korkma kuzum yukarı çok uzanma genelde yat dinlen inşalah iğne ilaç etki eder

Hangi marka yaptın yumurtlamadan kaç gün sonra yaptın?
14 ağustosta regl olmuştum. Ovulasyon takibi yaparken regliden bazen 2-3 bazen de 4 gün sonra yumurtlama görmüştüm. Bat 10-11 eylül gibi. Evet aynı testten yaptım. Bir gün ara ile. İlki belirgin çift çizgi idi ikincisinde silik çift çıktı

14 ağustosta regl olmuştum. Ovulasyon takibi yaparken regliden bazen 2-3 bazen de 4 gün sonra yumurtlama görmüştüm. Bat 10-11 eylül gibi. Evet aynı testten yaptım. Bir gün ara ile. İlki belirgin çift çizgi idi ikincisinde silik çift çıktı
Kan versen birde o test yanılmaz genelde. Yda kaset testlerden denesen birde

Kan versen birde o test yanılmaz genelde. Yda kaset testlerden denesen birde
Başka bi markadan denedim onda hiçbir şey çıkmadı. Tatilde olduğumuz için oan verece bi yer göremedim yakınlarda 😥 kimyasal mıydı anlamadım ama. Göğüslerimi hiç bu kdar şiş ve büyük görmedim. Bir de zayıfımdır. Karnım falan öyle bi şişti ki şortumun düğmelerini kapatamadım. Sanki içimde gaz varmış gibi ya da balon gibi şişirilmiş gibi hissediyorum. Sinirlerim bozuldu yani bir de artık.

Çok teşekkür ederim canım 😚 sende sağlıkla al kucağına bebişini. Ya idrar yolu enfeksiyonu vardı azck doktor ilaç yazdı gece içtim toz tek kullanımlık akıntım sarımıydı ama bugün kahveye döndü dr aradım düşük önleyici ipne yazdı yaptım normal mi acaba belim kasık ağrım da var. Sildikçe peçeteye gelen akıntı ama 😔
kaç haftalıktı canım bat geçti mi belki yerleşme gibi bişeydir

Kasık bel ağrısı normal zaten rahim büyüyor 🤗 Sıkıntı yok bence yine de doktoruna sor benimkisi öyle diyordu bol miktarda olmadıkça

Başka bi markadan denedim onda hiçbir şey çıkmadı. Tatilde olduğumuz için oan verece bi yer göremedim yakınlarda 😥 kimyasal mıydı anlamadım ama. Göğüslerimi hiç bu kdar şiş ve büyük görmedim. Bir de zayıfımdır. Karnım falan öyle bi şişti ki şortumun düğmelerini kapatamadım. Sanki içimde gaz varmış gibi ya da balon gibi şişirilmiş gibi hissediyorum. Sinirlerim bozuldu yani bir de artık.
Sakin ol düşünme 2 gün sonra tekrar et bakalım testi

Hayırlı olsun çok sevindim sağlıkla kucaklayın inşallah, bir sorum olacak sizin bu kasılmalarınız ağrılarınız uzun süre oturduğunuzda oluyormuydu, bide böyle bacağa doğru ağrı uyuşma yapıyormuydu, benim karnım bacağım bağırsaklarım bile ağrıyor şuan ya fena şekilde ağrıyla gelen bir regl olcam ya da hamileyim iki ihitmalden başkası yok tabi😂benimki de laf
Oluyordu ayaktada otururkende yatarkende aynen dediğiniz gibi oluyordu inşallah hamilesinizdir 🍀🙏🍀🙏🍀

X