Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Screenshot_2020-09-03-13-23-34-933_com.calendar.wom.jpg
merhaba kızlar ovulasyon takibine göre bugün yumurtluyormusum. Biz gece ilişkiye girdik plansız olarak doğaçlama gelişti libido tavan yaptı bu ara 🤣
Neyse şunu söylemek istiyorum pkosluyum ovulasyon takibimiz bizde pek mümkün değil aslında bu takvime cokta aldanmamam lazım sanırım
Ama her ay kendiligimden adette oluyorum ilaçsız
Hamilelik aslında zamanı değil erken diye istemiyorum ama biyandan da pkosluyum çokta ertelemeyeyim diye bu ara dener oldum
Bakalım nolacak

Günaydın herkese bu sabaha karşı evde test yaptım pozitif sabaha kan vermeye gittim yarın alcam inşallah güzel olur herşey sağlıkla artarak ilerler hamileliğim ve bebeğim benimledir saglıklı huzurlu mutlu sorunsuz güzel rahat bir hamilelik geçiririm inşallah darısı tüm isteyen herkese ve sizlere olsun inşallah tez vakitde 🍀🙏🍀🙏🍀🙏🍀
Ayy hadi gözün aydın olsun diyelim🤲🥰 inşallah sorunsuz güzel bi hamilelik geçirirsin 😘

ocak ayında aşılama yaptırmıştım kimyasal ile sonuçlandı, bu doğal yoldan ilk gebeliğimdi :KK43:
Rabbim tekrarını yaşatmasın, üzücü bi olay ama doktorum düşük olunca üzülmeyin vücudun sağlıksız olanı atar demişti. İnşallah en kısa sürede sağlıklı bi hamilelik yaşarsın 🤲 çok çok aminnn

Kızlaarrr bende dayanamıcam sanırım :kızgın: gidip test alıcam daha 5 gün var ama, şu merak var ya şu merak:KK17: hepimiz için hayırlısı olsun yaaaa. Bu arada bu ayda hamile kalamazsam ovülasyon testi alıcam ama ne önerirsiniz? Hiç bir fikrim yok bu konuda:işsiz:

Kızlaarrr bende dayanamıcam sanırım :kızgın: gidip test alıcam daha 5 gün var ama, şu merak var ya şu merak:KK17: hepimiz için hayırlısı olsun yaaaa. Bu arada bu ayda hamile kalamazsam ovülasyon testi alıcam ama ne önerirsiniz? Hiç bir fikrim yok bu konuda:işsiz:
Kizlar hangi ovulasyon testi iyi sizce ben laboguic kullandım ama yanıltır diyorlar hangisini alayim
innovita markanın hassas testlerinden kullanıyorum memnunum ben

Eki Görüntüle 2684598 merhaba kızlar ovulasyon takibine göre bugün yumurtluyormusum. Biz gece ilişkiye girdik plansız olarak doğaçlama gelişti libido tavan yaptı bu ara 🤣
Neyse şunu söylemek istiyorum pkosluyum ovulasyon takibimiz bizde pek mümkün değil aslında bu takvime cokta aldanmamam lazım sanırım
Ama her ay kendiligimden adette oluyorum ilaçsız
Hamilelik aslında zamanı değil erken diye istemiyorum ama biyandan da pkosluyum çokta ertelemeyeyim diye bu ara dener oldum
Bakalım nolacak
hormonların falan nasıl düzenli regl oluyorsan yumurtlama oluyordur muhtemelen teşhis nasıl kondu

Ben de dün ovulasyon da koyuluk görünce Bi ihtimal diyip bu sabah test yaptım tabi ki kar beyaz.. Ve kasıklarım da hafif ağrı göğüsler de şişlik var regl geliyor.. Ben de artık anne olmak çocuğuma kendimi adamak istiyorum kızlar ya.. Çok istediğim için mi olmuyor bilmiyorum ama bir insan evlenir çocuğu olur bu böyle bizim kültürümüzde.. Çevreme baktıkça heves ediyorum.. Çok şey değil ki bu normal evlen çocuk yap.. Niye olmuyor kızlar ya..
Bir kere olmuştu diye hatirliyyine olur Allah'ın
Çok teşekkür ederim canım 😚 Allah tez zamanda sanada nasip etsin inşallah 🙏
Hamile misin canım çok sevindim tebrik ederim inşallah sağlıcakla kucağına al canim

Nasil gebe kaldın ovulasyon testi uyguladın mı
Yok uygulamadım onu bilmiyom sadece arkadaşım bana takvim uygulamasını indir demişti ordan adet olacağım yumurtlayacağım zamana bakıyom kendimce tutuyordu da başka bir şey yapmadım

hormonların falan nasıl düzenli regl oluyorsan yumurtlama oluyordur muhtemelen teşhis nasıl kondu
Canım teshisim ta on yedi yaşımda adet olduğumda konmuştu .kontrole de en son geçen yıl yeni evlendigimde gittim

Biryildir ugramadim .

İnşaAllah Rabbim yüzünü güldürür en hayırlı zaman da
Sagol mutluluktan gül ağla Rabbim en kısa hayırlı zaman da sanada bdakiisty herkese bu güzel mucizeyi duyguyu yaşatsın ve saglıklı gebeliklermiz olsun inşallah 🙏🍀🙏

X