Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım inşallah içerde güzel şeyler oluyodur da bunlar onun yan etkisidir olumsuz olasılıkları düşünme bence :) benzer şeyler yaşayan olmuş mu seninle aynı süreçlerde acaba

Regl yaklaştı ya tamamen düştüm yine bekleyip göreceğiz
Bu bağlamda haklısın canım, evlilik kumar gibi bir şey bizim 8 senelik bir flört dönemimiz var ama evlenince bambaşka bir adamla karşılaşabiliyorsun, benim de iyi oldu sonucu ama kötü de olabilirdi tabi. Her nasip vaktine esirdir diye bir söz var ama kendimi üzmeden duramıyorum işte.

canım inşallah içerde güzel şeyler oluyodur da bunlar onun yan etkisidir olumsuz olasılıkları düşünme bence :) benzer şeyler yaşayan olmuş mu seninle aynı süreçlerde acaba
Var canım olmaz mı dolu. Bugün araştırdım tüp bebek başka çaresi yok denlen kişiler hamile kalmış birde fsh tek başına değerlendirmek yanlı olur demişler ultrason muayenesi ve amh da önemli dediler. Benim amh bakmamis doktor ya onun için tekrar gideceğim ultrason da toplam 9 folikul görmüştü

Burd erteledğine pişman olan çok arkadas var bence ertelemeyin bende pkolu deglm 2mizdede sorun yok 2 yılfır olmuyor şmdiden deneyin bencee

Canım aslında doktor senin asla çocuğın olmayacak dememiş, şuanki hormon dengelerinle mümkün değil demiş, haklı da aslında. Çünkü yumurtlamadan sonra rahmin kalınlaşması gerekiyor ki bebek yerleşebilsin, adet döngünğ ve yumurtlamanı hormonlarla düzene sokacak ve tiroid de düzelince olur inşallah. Ama dahiliye yerine endokronoloji daha iyi olmaz mı acaba

Birşeyler hissediyor musun canim ttest yapmak icin ..
canım ben hiç hissetmiyorum ama meraktan yapıyorum sonda negatifi görünce vucüdum sanırım kendini salıyo rahatlıyorum regl oluyorum. :) kimseyle de paylaşmıyorum bi kaç çok yakın arkadaşım dışında.

kızlar ben şimdi bişi sorcam 26-27-28 ağustosta ovüde pik gördüm , ikisi de koyuydu hanigisini yumurtlama tarihini baz alıcan 29 da bi tık silinmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…