Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Insallah kuzum bende bugun regl oldum. Rahim filmide cekinicem senin gibi. Oda bi tedavi yontemi sayilir, bakarsin ondan sonra hamile kaliriiiz
Ben Şubat ayında hsg cektim . Benimle ayni ay ceken bir tanıdık vardı . Neyse Mart 'da ikimizde adet olduk . Mayıs ayinda o hamile kaldi. Doktor yapışıklık olduğunu film esnasında ilac gönderirken bu yapışıkligin açıldığını söylemişti ona. Şimdi 4 aylık hamile . :anneadayı:

Sağ ol canım benim bi sebepten geri döndüm profilimde görebilirsin meseleyi. İnşallah inşallah. Gerçekten yoruldum artık kafayı yiyeceğim 🤪 Ama senin için çok sevindim, cinsiyetini öğrenince benimle de paylaş olur muuu 💕
aa öyle mi bakim şimdi😊 tabiki de kuzum.Rabbim aratmasınn ❤

Kizlar birşey soracağım , eşim çiftcilik ile uğraşıyor . Bugun tarlaya ay çiçeklerine bakmaya gidecekti beni de aradi gel dedi . Bende hic dusunemedim tamam dedim. Manzarası cookk güzeldi . Neyse traktörle gidip geldiğimiz icin acayip sallandim .. sağ kasığıma ağrı vurdu ..acaba cok sallandığımiz icin mii 😮

Kizlar birşey soracağım , eşim çiftcilik ile uğraşıyor . Bugun tarlaya ay çiçeklerine bakmaya gidecekti beni de aradi gel dedi . Bende hic dusunemedim tamam dedim. Manzarası cookk güzeldi . Neyse traktörle gidip geldiğimiz icin acayip sallandim .. sağ kasığıma ağrı vurdu ..acaba cok sallandığımiz icin mii 😮
Sıkma canını olabilir..devam ederse bir doktora gözükürsün.Ani hareketler yapmamaya calis ve dinlen biraz 🙂

Yok canım hiç yapmadım zor benim için her gün aynı saatte..çalışan biri olarak kendimi dinleyerek değerlendiriyorum.
Aslında ovu testi zaman alacak bişey değil canım ben de çalışıyorum arada wc ye gittiğim de hallediyorum beklemiyorum orda 10. Dk atıyorum cebine yerime geçiyorum sonra bakıyorum

X