Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar ben boş gebelik gecirdim ve dün kürtaj oldum bir daha ne zaman hamilelik düşünmem doğru olur?

inşallah kuzucum çok teşekkür ederim umarım Rabbim hepimizin yüzünü güldürür
Çok geçmiş olsun rabbim sebep vermiş şifasını da dermanını da verir elbet moralinizi bozmayın iyi şeyler düşünün eminim güzellikleri yaşatacak Rabbim size ve buradaki herkese hepimize

Kızlar ben boş gebelik gecirdim ve dün kürtaj oldum bir daha ne zaman hamilelik düşünmem doğru olur?
geçmiş olsun. Nisan topiğinde biri hemen peşine hamile kaldı suan saglıklı ilerliyo hamileligi. Ama doktorunu dinlemekte fayda var tabi

İnşallah canım benim yaaa bilmiyom ki dahiliye dedi

Kizlar catlatma iğnesinden sonra dikkat etmemiz gereken biseyler var mı? Tam temizliğe başlıcaktim..olurda hamile kalirsam hiçten yapamam bisey olur diye..acaba diyorum ilişki gununden sonra 2 güne bitirsem bisey olur mu

Çok geçmiş olsun rabbim sebep vermiş şifasını da dermanını da verir elbet moralinizi bozmayın iyi şeyler düşünün eminim güzellikleri yaşatacak Rabbim size ve buradaki herkese hepimize
Amin çok teşekkür ederim ne güzel dilekler bunlar çok sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…