Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsanın zaman zaman git gelleri oluyor böyle. Her şey eninde sonunda yoluna girecektir. Geride kalan olumsuz olayları düşünüp bugününü de negatif etkileme. Öyle ya da böyle bir şekilde bu durumlarda düzelecek.

isyanımız var

bi de bişi retrosu varmış dinçer güner şöylr yazmşş

Eylüle çok sevinmeyin...
Mars retrosu var 66 gün sürecek...
Şimdi birileri eylül üzerinden romantik aforizmalara başlar, hemen limonumu sıkayım...
Sürekli bir uyku hali, enerjisizlik, yorgunluk hissetmeye başladıysanız normal...
Mars geri hareketine hazırlanıyor...

bu ay bizi duvardan duvara çarpacak

Maalesef canim hiçbir şey hissetmiyorum
Sadece sabahları ishal oluyorum oda sabah lavaboya gidince geçiyor . Bunu da folik asit kullandığim için ona bağlıyorum ..
Evet bir dönem bende aç karnına ya da sabah erken saatlerde içiyordum. Bende de ishal yapmıştı

Oyle deme canim ya. Bak benim hastaligim oldugu halde iki sene korundum, ama pisman degilim. Ilk sene bide cocuk stresi eklense bosanirdim heralde. Ev, is, yeni hayat hespini alisma. Bide dusunsene bi sene korunmamissin olmamis, oda bi stres sonucta. Birde ne belli iyi anlasicagin. Bende kendini suclama korundugun icin, dogru olani yaptin. Simdi bizde cok iyiz esimle, ama ya olmasaydik

Maalesef canim hiçbir şey hissetmiyorum
Sadece sabahları ishal oluyorum oda sabah lavaboya gidince geçiyor . Bunu da folik asit kullandığim için ona bağlıyorum ..
canım foliği ben de başta aç karnına aldım çok kötü
oldum şimdi
kahvaltıdan yarım saat sonra içiyorum bi sorun yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…