Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kasık ağrısı bel ağrısı ve ishal olunca üşüttm dedim meğer hamileymişim
Canım belinin tam neresi ağrıyor tarif edebilir misin mesela hayırlı olsun bu arada inşallah bu sefer kalp sesini duymak nasip olur sana,bana ve tüm bekleyenlere

Canım belinin tam neresi ağrıyor tarif edebilir misin mesela hayırlı olsun bu arada inşallah bu sefer kalp sesini duymak nasip olur sana,bana ve tüm bekleyenlere
Ortası ağrıdı baya yanlarda ağrıyordu ama fenaydı ağrı oturup kalkarken özellikle.

Amin inşallah Allah hepimize sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin inşallah

Kuzular bugun tahminen 14. Günüm ve test yaptım 5 dk bekledim testim negatif , erken gebelik testini internetten aldım daha kargoya vermemişler iptal mı etsem bence yok gebelik,

Ya hep altında çizgi görüyorum ama o her testte oluyormuş zaten bilmiyorum kafam çok karışık belirtilerim de var kendimi çok hamile gibi hissediyorum kafaya taktım geçikince ondan oluyor galiba gecikmeden adet olsam böyle olmaz kesin ama ümitvar oluyorum gecikince aff allahım bilmiyorım,

Canim benide eklermisin 25 eylul

Bazı testlerin içinde kendinden bi çizgi oluyo. Bende bi kaç ay önce içini açınca farketmiştim. Kuruyunca sanki çizgi var gibi görünüyor ama içini açarsan aslında orda kendi plastiğinin çizgisi var. Zaten kafaya taka taka ne hallere geldik işte. Bende senin gibiydim geçen ay

Ben kaç aydır böyleyim sonumuz hayrolsun,

Kızlar canımı çok sıkan bir konu var normalde hiç olmazdı son bir haftadır koltuk altım kokuyor. Kişisel temizliğime hep dikkat ederim, kıl tüy yok zaten lazer yaptırmıştım bitmişti. Ama şu bir haftadır çıldırcam eşime sarılmaya çekiniyorum alacak kokuyu diye. Dört gündür sirke Karbonat sürüyorum ama hiç fayda etmedi ağlıcam artık neden olur Bi çözümü var mı kızlar

2 gün sonra tekrar edin testi bence olabilir.
Sabah ilk idrarla test yaptım 3 gün var adetime,şüpheli ilişkiden sonra bugun 11. Gün canım bu şekilde çıktı çok silik bişey görüyorum resimde çok dikkatli bakınca belli. 10. Dk baktığımda böyleydi

Eklentiler

• IMG_20200902_112131.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20200902_110545.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 52
Brnmde aynen öyleydi ilk htta kırıp bsktpmda ancak böyle olmuştu. Bence var gebelik. İnş sağlıkla ilerler

Adete yaklaşınca bende de hep olur kendimden tiksiniyorum o zamaanlar hormonal bir şey bide eğer hayvansal gıda ürün tükettiysen ondan da olur, et süt yumurta tereyağı vs, ananas al ye vucudun kokusunu çok hoş yapıyor ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…