Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gebelik testinin güvenilir sonuç vermesi için test yapılır yapılmaz geçen 5-10 dakikada beliren çizgilere bakmak lazım. Sonrasında beliren çizgiler yanıltıcı olabiliyor. Bütün marka testler için aynı durum geçerli sanırım. Testi yapar yapmaz fotoğrafını çekin ve fotoğrafları karşılaştırın dilerseniz.

Kızlar merhaba.Insallah bu ay hepimiz o mutlu haberi alırız.Gebelik için yumurta takibi yaptırıyorum.24.08 de 20 mm yumurtam vardı.saat 14.30 da çatlama ignemi oldum.Vuruldugum günün 1 gün öncesi iğne gününü ve 1 sonraki akşamı değerlendirebildik. Sonra değerlendiremedik.Nette sabahtan beri arastirayorum iğne yapıldıktan 36 saat sonra çatlama olur diyor.sizce gebe kalma şansım var mı?bu şekilde yapip hamile kalan var mı?yoksa şansımıbu ayda mı kaybettim.

Pko olmayanlar kullanamıyor mu acaba bu ilacı yumurtalık kalitesini mi artırıyormuş

Spermlerin 3 gün canlı kalabıldıgını varsayarsak şansınız cok yuksek zaten 1 gün sonrayı da degerlendırmıssınızartık bekleme zamanı inşallahh tutmuştur

Ay haklısınız hiç aklıma gelmedi o an çekmekbir dahakinr öyle yaparım çok sağol

Sabah yaptım ama şey yazıyor üstünde 48 saat sonra tekrarlayın ben sabah yaptım çıkmadı önce sonra yine çizgi belirtti bu kesin kuruma çizgisi mi, albi marka yapıyormuş galiba hayırlısı olsun,
Aslinda kimisi yapmiyor testlerin ama dedigin gibi albi markasinin yanlis sonucu cok oldu ondan baska bir markayla 2 gun sonra tekrarlasan daha iyi olur regl ne zaman

Aynen canım doktora bi danışmak lazım bi dahaki gidişimde sorayım onu
Ben devlet hastanesindeki doktora ısrar ettım çatlatma iğnesi olayım diye vermedı, bunu hıc sormadım bıle.. Ama pazartesı iyi Bı doktora randevu aldım bakalım nasıl bi yol cızıcek, 2 bucuk yıl bekledım olmadı

Valla ben doktora 6 aydır istiyorum bi kimyasalım var hormonlarıma baktırmak istiyorum diyince bana güldü özele gidiyorum ben de doktorumu değiştirdim şimdi doçent bi adama gidiyorum adam dedi hamile kalmak çok kolay sanılıyor ama içerde dönen sistem o kadar basit değil kimyasal geçirmiş olman bana bir çok şeyin cevabını veriyor eşinde ve sende bi problem yok ama yine de bakalım için rahat etsin dedi öyle bakıldı hatta prolaktinim 38 çıkmıştı adam ilaç vermicem çünkü bu tek başına gebeliğe engellicek bi değer değil ve prolaktin çok değişken bi hormon 50 üstünü biz araştırıyoruz dedi ben kafaya takmıştım ilaç vermiyor diye ama dediği gibi 1 ay sonraki kan testim de Prolaktin 19 a düşmüştü

Ciddi misin canım ya aklımda olsun doktor a gidersen femara klomen verirse ben letu istiyorum diyim

Spermlerin 3 gün canlı kalabıldıgını varsayarsak şansınız cok yuksek zaten 1 gün sonrayı da degerlendırmıssınız❤artık bekleme zamanı inşallahh tutmuştur
İnşallah doktor bize 36 saat sonra gün aşırı demişti.Onu yapamadık.Şimdi stresten ölüyorum ya olmadıysa diye.Anlayamadığım bir şey de şu maden iğneden 36 saat sonra çatlıyor yumurtada 24 saat canlı kalıyorsa neden 36 saatten sonra gün aşırı yapıyoruz.Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim.Şimdiden Allah razı olsun

Aslinda kimisi yapmiyor testlerin ama dedigin gibi albi markasinin yanlis sonucu cok oldu ondan baska bir markayla 2 gun sonra tekrarlasan daha iyi olur regl ne zaman
Evet labaquick hiç çizgi çıkarmıyor, pko var bende ondan da olalbilir, 30 temmuzda adet oldum, ama adetler düzensiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…