Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adetim 5 gün geçti derken bittiği günden beri mi 5 gün geçti, belki yumurtluyorsundur şuan

Kızlar iyi geceler ilk oğlumda 12-14-16 gün aşırı yöntemiyle ilk denemede hamile kalmıştım baya bi düşük hcg değeriyle öğrenmiştim, 2016 da doğum yaptım, geçen sene kurban bayramında da bi düşüğüm oldu, marttan itibaren bebek istiyoruz ama malesef olmadı, bu ay yine 12-14-16-18 günler de iyi çalıştık bakalım nolucak olmadı önümüze bakıp sizden ovülasyon testinin yapım aşamasını öğrenmek istiyorum Azze beni de bat 8 eylüle eklermisin? İnşallah Rabbim isteyen herkesin kucağını bir an önce doldursun çok çok çok aminnnn

Kuzum buralardayım ama bi fırsat bulamadım bu ara şehir dışına çıkıp geldik görümcem doğum yaptı vs derken koptuk haliyle nasılsınız nasıl gidiyor
Kuzum merak ettim seni aklima geldin sorularimzla az bunaltmadik seni ilk hamilesrimizdensin iyi olmana sevindim.. yeni hamilelerimiz var ben hala bekleyen gruptayım bıraktigin gibiyim yani hamilelik nasil gidiyor

Hanımlar merhaba, zafer bayramımız kutlu olsun, ben bir şey sormak istiyorum albi marka gebelik testinin yanlış sonuç çıkardığını söylüyorlar ben 2 tane yaptım birini dün akşam birini sabah ikisi de saatler sonra çizgi belirtti su döktüm gitmedi çizgiler, bugün adet olmam gereken gün, erken mi test yapmak için bilgi verirseniz çok sevinirim sağolun

Bende tüp bebek icin Ekim ayini bekliyorum .. dediğiniz gibi bende baya duymuştum tüp bebege gidecekken hamile kaldı.. Allah'ın izniyle bende öyle olurum da gerek kalmaz

Regen_ sen bilirsin canım, bayağıdır giremedim kpss nedeniyle, ne dersin ihtimal var mıdır testim de şöyle ıslattğım için sarardı

Eklentiler

• 9A98631C-4B46-40B0-8685-86A92EE071CB.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 47
Hmm saatler sonraysa kuruma olabilir baska testin var mi sıksıkken yapsan tekrar
Sabah yaptım ama şey yazıyor üstünde 48 saat sonra tekrarlayın ben sabah yaptım çıkmadı önce sonra yine çizgi belirtti bu kesin kuruma çizgisi mi, albi marka yapıyormuş galiba hayırlısı olsun,

İlk 10 dk içinde çıkmadıysa ciddiye almayın kuruma çizgisi oluyor

Canım geçmiş olsun letu yu neden verdi? Ben meme kanser tedavisinde verilir biliyorum
Benim sana bahsettıgım pko olan arkadsım da letu sayesinde hamıle kaldı cnm, doktor yazdı takıp ile birlikte 2.ayında hamıle kaldı.. Güclü bi uyarıcı diye biliyorum.. Hatta kesin kalacaksın dedı kıza ve hamıle kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…