Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen labaquick oncomed falan kullanabilrsn yaniltici olmuyor.. insallah hamileliktendir
Bekleyeyim canım inşallah hiç sanmam eşimin sperm testi çok kötü çıktı sadece 120 bin sperm varmış bu halde normal yolla hamile kalmam imkansız hsg filmi çektirdim belki onun sayesinde olur diye umut ettim sadece hayırlısı, senin de yok demi bir şey ,

Valla ben doktora 6 aydır istiyorum bi kimyasalım var hormonlarıma baktırmak istiyorum diyince bana güldü özele gidiyorum ben de doktorumu değiştirdim şimdi doçent bi adama gidiyorum adam dedi hamile kalmak çok kolay sanılıyor ama içerde dönen sistem o kadar basit değil kimyasal geçirmiş olman bana bir çok şeyin cevabını veriyor eşinde ve sende bi problem yok ama yine de bakalım için rahat etsin dedi öyle bakıldı hatta prolaktinim 38 çıkmıştı adam ilaç vermicem çünkü bu tek başına gebeliğe engellicek bi değer değil ve prolaktin çok değişken bi hormon 50 üstünü biz araştırıyoruz dedi ben kafaya takmıştım ilaç vermiyor diye ama dediği gibi 1 ay sonraki kan testim de Prolaktin 19 a düşmüştü
Evet işin ehli bi doktorla karsılasmak cok onemlı cıdden..

İnşallah doktor bize 36 saat sonra gün aşırı demişti.Onu yapamadık.Şimdi stresten ölüyorum ya olmadıysa diye.Anlayamadığım bir şey de şu maden iğneden 36 saat sonra çatlıyor yumurtada 24 saat canlı kalıyorsa neden 36 saatten sonra gün aşırı yapıyoruz.Bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim.Şimdiden Allah razı olsun
Onun sebebı de su catlatma ıgnesını yaptıgında bi kac yumurta varsa belkı catlamadan daha sonra catalayacak yumurta olmasını dusunerek 1 hafta falan gun asırı devam ettırırıyolar ilişkiyi, cunku yumurta gelısıtırıcı kullandığınız ıcın birden fazla sayıda yumurta olusabılır, eger çatlamazsa kiste donusebılır.. Adetle bırlıkte atılır genelde..

Bekleyeyim canım inşallah hiç sanmam eşimin sperm testi çok kötü çıktı sadece 120 bin sperm varmış bu halde normal yolla hamile kalmam imkansız hsg filmi çektirdim belki onun sayesinde olur diye umut ettim sadece hayırlısı, senin de yok demi bir şey ,
Sayi azmis canim ama imkansiz diye bisi yok 1 tane olsa ol diyince oluyor insallah tez vakitte nasip olur🤲🏻 bende biraktgn gibiyim bekliyorum 🤷🏻‍♀️

İnşallah seninkide tutmuştur kuzum olumsuz düşünme 😍 bu ay nasip olur inşallah bize:KK37:
Bakalım kuzum ama ben kendimde hissetmiyorum anormal bişiler her zamanki gibi vücudum yumurtlamayı da göremediğim için umut etmiyorum hiç ama sende vardır inşallah🙏

Bakalım kuzum ama ben kendimde hissetmiyorum anormal bişiler her zamanki gibi vücudum yumurtlamayı da göremediğim için umut etmiyorum hiç ama sende vardır inşallah🙏
Bende aylardır her belirtiyi hissettim ama bu ay hiç yok benimde nedense içimde umut yok :dua: Bakalım artık hayırlısı

Sayi azmis canim ama imkansiz diye bisi yok 1 tane olsa ol diyince oluyor insallah tez vakitte nasip olur🤲🏻 bende biraktgn gibiyim bekliyorum 🤷🏻‍♀️
ÖYLE Tabi kuzum doktor öyle söyledi ama bana hiç güven vermedi eşime klomen iğne vermiş hiç böyle bir şey duydunuz mu, eğer biz inanıp eşime vurduysaydık bu iğneyi onun esiri olacaktık istediğini yaptıracaktı bize , bide demiş ki hemen gel seni ameliyat edelim sperm alalım 4 bin tl ye donduralım spermleri,devlet hastanesinde doktor ve bize bu testi de dışarıda kendi tanıdığı bir yere yaptırdı ben testten bile şüphe duydum belki de bilerek yönlendirdi bizi, çok şaşkınım,

Hakkımızda hayırlısı olsun sen sanki tüp bebek yaptıracaktın ne oldu, bu arada testim şuan da böyle oldu durdukça değişiyor ilginç,

Eklentiler

• F83D4D16-C9B5-4D7D-8EA0-1155B9E9405B.jpeg
    F83D4D16-C9B5-4D7D-8EA0-1155B9E9405B.jpeg
    126,3 KB · Görüntüleme: 40
X