Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy süper çok severim böyle şeylerle uğraşmayı 🥰 çıkıyoruz kuzum akşamları falan sıkılınca ben de boyama falan yapıyorum o da baya kafa dağıtıyor 😅
Bende yaa, iyi kafa dagitio aynen. Boyamayida cok severim 😍

Eklentiler

• IMG_20200603_115718.jpg
    IMG_20200603_115718.jpg
    194,2 KB · Görüntüleme: 35
Ya ağrır ama anlarım regl olacağımı bu öyle degil sanki bi ağırlık var gibi çekilir gibi . Tabi hemen hamilelige yormayim ama buraya yazmadan edemiyorum 😂
Belki vardır kuzum sende ben ilk hamilelikte de reglde de bel ağrısı hiç yaşamadığım için bilgim yok valla 😅 bende herhangi bi belirti yok dinlemiyorum da hiç kendimi açıkçası sonra umutlanıp regl günü kötü oluyorum

Okimicam bir daha insallah, zaten elimden geleni yapiyorum gerisi Allaha kalmis, hayirlisi hepimiz icin. Yaz anneleri oluruz insallah, ekim kasim aralik halile kalsak hepimiz 🤲
Ah keşke 🤲🏻 Grupta bir durgunluk var hamile çıkmıyor aramızdan bu ara. İnşallah birlikte peşpeşe haberler veririz :işsiz:

Kızlar selamlar size bişi danışcam ben gynositol dan inofolic combiye bugün geçtim bu arada adetim 5 gün geçti ama bugün aşırı Bş akıntım oldu ben şok yumurtlama yada çatlama mı oldu sizde başladıgınız ilk gün akıntı oluyor muydu

X