Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canım yemene içmene dikkat et, kür yapma, sadece foliktir d vitaminidr al. rafine şeker ve un tuz hayatından çıkar hareketini arttır. stresi min seviyede tutmaya çalış. mutlaka ve mutlaka beslenmene dikkat et pco etkilerini çok aza indirgiceksin. bu bi hastalık değil sendrom. sendromların da tetikleyicisi var. herşey olur sağlığına şükretmeli, kendini rahatlatmalısın 🙏🏻
Bende oyle yapiyorum sekeri unu ekmek cikardim gunluk kosu bandinda 10 15 dakikada tempolu yuruyus yapiom bakalim bu ay ne olacak normalde 31 agustos adet donemim olmali bakalim

Kızlar dün değil önceki gün Pik di. Dün sabah ilişki oldu hafif silinmişti. Bugün tamamen silinmiş çatlamış ama bugün ilişki olmadı.. Sizce tek ilişki ile ve çatladığı gün değerlendirme olmadan gebelik şansım var mı??

Ben mart ayinda adetimin 3. Gunu doktora gttm ultrasondan bakti kan testi yapti ve fsh 8.9 lh 8.75 cikti sonra kist yok ddi yolladi sonra temmuzda gecen ay adetin 13. Gunu gttm yumurtan buyumeye baslamis ddi gebelik dusunuosan bu siralar deneyin dedi ama o sira ilac kullaniodm hastaydm erteledim neyse agustos 1 de adet olunca inofolice basladim ve adetim asiri az oldu nerdeyse kesti sonra testlere tabi adetin 22. Gunu oldu yumurta goremedim doktora gttm kostur kostur doktor bakti ultrasondan goremedi vajinal ultrason yapti sag kasikta polikistik var dedi ve yumurta yok dedi kan testimdede fshm 6ya dusmustu ve progesteronum 0.25ti yani yumurtlama yok neyse eve geldm bayagi uzuldum inofolic hemen biraktim madem kist var ve hamilelik yok bu ay ddm ve sogan suyuna basladim bi de incir havuca ama incir havucu 2 gune bir bi bardak ictm 4 gunde 2 bardak yani ama sogan suyunu 4 gun sabah aksam 1 bardak ve bi anda testlerim koyulasti 3.un pik oldu sizlede paylastim ve denemeye tekrar basladik iliski devaminida biliyosunu zaten
Soğanda 12. Günüm regl son 9 gün baya etkisi varmş kürlere devam :))

Bence benim çocuğum stresten olmuyor! Hepimiz kafayı yedik sanki! Her hormonu okuyoruz her sözü düşünüyoruz. Bazen uykum kaçıyor gece yarisina kadar düşünüyorum. Çok yoruldum.
Bende çok yoruldm ama elmdede degl her ay bu ay istemiyorm bebek düşünmycem dyom yine düşünyorum çok çok kçtü yastageçiyo 30 oldum :KK43:

Kızlar dün değil önceki gün Pik di. Dün sabah ilişki oldu hafif silinmişti. Bugün tamamen silinmiş çatlamış ama bugün ilişki olmadı.. Sizce tek ilişki ile ve çatladığı gün değerlendirme olmadan gebelik şansım var mı??
Kuzum neden olmasın ki eğer nasibinde varsa bu ay tek ilişkiyle bile gebe kalırsın :KK68:

Dün gece meditasyon yaptım allahım bana bi işaret göster dedim gözümde kırmızı bi karanfil canlandı anlamadım🤔 rüyamda da instagramda takip ettiğim bi kadın var üreme uzmanı o beni muayne ediyordu 🤷‍♀️

Günaydın kızlar... 🌼
Sabah ilk idrarda ovülasyon testi yaptım boyke çıktı yumurtam olgunlaşmış catlamayi bekliyor degil mi ?
IMG_20200827_075829.jpg

X