Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ama tek tarafli dedi doktor hormonlarin kotu dgl dedi polikistigin az ddi peki senin ilk yapmaya basladigindadami koyu oluyodu yani yumurtlamadan once
Hayır ilk başladığım da silik oluyor yumurtlama olunca pik yapıyor ama pikten sonra cok fazla silikleşmiyo yine pikten biraz daha açık devam ediyor

Kızlar yarın doktora gidiyorum bakalim napicak ilaca başlıcak mı..adetin 5. Günü gel başlayalım demişti ama ben cok erken adet oldum ve sadece tuvalete gittikce kahve akinti geldi, bende onun 5. Gününü baz alarak gidiyorum insallah sıkıntı olmaz guzel haberlerle gelirim

Hayır ilk başladığım da silik oluyor yumurtlama olunca pik yapıyor ama pikten sonra cok fazla silikleşmiyo yine pikten biraz daha açık devam ediyor
Bendede ayni simdi bende agir polikistigim yani degil mi siz hic doktora gittinizmi ne diyo size ve gebe kaldinizmi ne zamandir deniyosunuz gebeligi

Ben hiç böyle güzel yumurtlamamıştım şoktayım Allah ilaçlardan razı olsun vesile eder belki bir günde silindi bu ilk kez oluyor pko dan dolayı

Eklentiler

• DSC_0386.JPG
    DSC_0386.JPG
    108,5 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar kanda gebelik en erken ne zaman öğreniliyor bileniniz var mı adetime 5 gün var baş ağrısı aşırı gaz ve göğüslerde aşırı şişkinlik var bunlar belirti mi acaba

Kızlar kanda gebelik en erken ne zaman öğreniliyor bileniniz var mı adetime 5 gün var baş ağrısı aşırı gaz ve göğüslerde aşırı şişkinlik var bunlar belirti mi acaba
Erken gebelik testi yapabilirsin, normalde cikar gec dollenme falan olmadiysa. Ama bekleyebiliosan bekle bence bata az kalmis

Ben hiç böyle güzel yumurtlamamıştım şoktayım Allah ilaçlardan razı olsun vesile eder belki bir günde silindi bu ilk kez oluyor pko dan dolayı
Ne ilaci kullandin canim benimde moralim diplerde test yaptim hala catlama yok ozeldende yazabilirsin bana lutfen aglamaktan gozlerim cikti cok yoruldum

Bendede polikistik var lanet olasica bi bitse biraksa yakamizi benik cocugum olmayacakmi yumurta catlamio 😔
Canım sen böyle yaparsan olcağı varsa da olmaz insanların ne durumda çocukları oluyor tüpleri tıkalı tek yumurta ile bir sürü hastalık ile kendini bu kadar hırpalama sen elinden geleni yap gerisini allaha bırak

Canım sen böyle yaparsan olcağı varsa da olmaz insanların ne durumda çocukları oluyor tüpleri tıkalı tek yumurta ile bir sürü hastalık ile kendini bu kadar hırpalama sen elinden geleni yap gerisini allaha bırak
Ama elimde degil cok yiprandim artik ne polikistikmis yakami birakmadi yumurtlamada bekle bekle yiprandim oldu sonunda bu seferde catlamio pikten sonra 24 saattemi catlamali 2 gun surmeside normalmidir

Bendede polikistik var lanet olasica bi bitse biraksa yakamizi benik cocugum olmayacakmi yumurta catlamio 😔
Canım benim lütfen ağlama ya bak ben de iyi yumurtladım bu ay ama değerlendiremedim eşim hasta diye öbür aya artık ama bu ay böyle olunca diğer aya umudum arttı. Glifor 1000 lik i ikiye böldüm günlük sadece yarım kullandım bir de gün de 1 tane gynositol kullandım canım benim ❤ boğazımı tuttum yediğime içtiğime elimden geldikçe dikkat ettim evet yumurtlama güzeldi ama ben de değerlendiremedim üzülme her şey de vardır Bi hayır

Ne zamandır deniyosun
Gecen ay deneyemedik hastaydim onceki aylar denedik ama ciddiye almadim basta martta testte hersey normaldi diye takmadim bu ay asiri stres yaptim ovulasyon testi cok faydali ama bu sekilde cok zor hergun bekle her gun insan gerilio etrafimdakiler bi de ilk ayda kalinca noluyoruz oldum bende ama simdi daha iyiyim cok sagolun destek oldunuz bana umudum var olacak elbet normal yollarla insallah

X