Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladım, teşekkür ederim ben de öyle kabul ettim artık ama testlere de devam edicem birkaç gün, yumurtlama olmamış da olabilir bu ay ilaçtan dolayı

Testlerdemi sorun var bilemedim kuzum ya elinde daha test varsa tekrarlamaya devam et bazen yumurtlamadan 2 3 gün oncesnde akinti baslayabiliyor
Testlere devam edicem kuzum, bir ihtimal 23ünde akşam falan pik olmuş olabilir ben onu görememişimdir belki, ya da belki bir kaç güne olacak, ama döngüm kısaldığı için oldu bitti gibi sanki. Görücez bakalım

Bende de prolaktin yüksek çıkmıştı, endokrin doktoru dostinex vermişti, İlk hafta sadece Pazartesi daha sonra Pazartesi ve Perşembe yarımşar tablet şeklinde aldım, 2 hafta sonra gebelik testim çift çizgi çıkmıştı. Şu an başka problemler var gebeliğimde. İlacı kullanırken doktorunuza korunmanız gerekip gerekmediğini bi sorun.

Daha doğrusu 23 24 25 pikti benim biz 23 24 değerlendirdik 25 bos gecti çatlayınca yaparım diye. 26 silik cıktı dün. Biz bugün öglen yapsak olur mu ya :) @Regen89 minseo yildizsavascisi @oblomowka1
Olur zaten pikten sonra silikleştiği gün ve ardından gelen 3 günü değerlendirin diyorlar çatlama nın ne zaman sona ereceğini bilmediğimiz için değerlendirmekte fayda var

Prolaktin yuksekligi hamileligi engeller canım doktor ilac yazsin dusurun o degeri bide tsh degerinede baktır bazen tsh yuksekligide prolaktini yukseltir
tmm cnm saol. gecen yıl baktırdım gercı. ozman cokta yüksek degıl gıbı konusmustu. ben gene testler yaptırım cnm saol..

Dün sabah ı değerlendirmiştim bu sabah olmadı eşim dünden beri hasta burnu tıkalı ateşi var üstüne gitmedim öğleden sonra deneyeceğiz umarım geç kalmış olmam

Bende gelebiliyorsan gel dedim napiyim zaman i geçer diye korktum bende yatıyorum şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…