Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 23 24 pikti biliyosunuz 24ü akşamı değerlendirdik biz 25i dün de silikti ama dun akşam esim aşırı yorgundu ve değerlendiremedik biz :KK43: bugün değerlendirsek bi ise yarar mi ? Yada 24ü akşamı olduğu için ertesi günde silik olduğu için tutma ihtimali varmi:)
Bu akşam mutlaka değerlendir dün çatlamıştır yumurta ve 24 saat yaşayabiliyor o yüzden şans var yine de

Cok sacma ruya gordum, doktor muayne ediyo ruyamda, döllenme olmus su an tupunde diyo, kafayi siyirdik 😂
al benden de o kadar. çalıştığım kurumda skype kullanıyoz kurum içi. rüyamda herkes skype fotosuna ultrason bebe fotosu koymuş. delirdik bence 😁

canım benm o yumurta akıntısından iki gğn sonra testte pik oluyor 🤗
Yaa 😬 inşallah deperlendirebilirim bakalım ya tatil bitmiş olacak başka bir yere misafirliğe gidicez falan 😏
Hadi hayırlısı ile valla dün yatakta ilişkiden sonra şekilden şekile girdim ayak dikme mi dersin mum duruşu mu dersin hahahah😆 öyle bi dikmişim ki meni bile çıkmadı geri eşim sen kafayı iyice sıyırdın diyor 😆😆😆
Ahah aynen ben de bi ters yatıyorum sonra biraz ayaklarımı havaya kaldırıyorum en son iki yanıma yatmayla kapanışı yapıyorum :KK70: :KK70:

X