Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
yildizsavascisi

işte canım benim testim de buna benzerdi, hiç T'nin C'den daha koyu olduğunu göremeden silikleşmişti. Acaba gecemi pik oldu da kaçırdın sen de benim gibi?. T, C den koyu olmassa yumurtlama olmuş diyemiyorlar.

Gayet belirginleşmiş test eski teste göre. Neyi soruyorsunuz anlamadım? Kan vermenizi tavsiye ederim. Hem beklemiyordum diyorsunuz, hem negatifse diye kan vermeye çekiniyorum diyorsunuz.
Bu kadar net bi pozitifte de bakın hamile miyim diyorlar ya amacı anlamıyorum bizde atıyoruz ama görmek için kör olduğumuz sekilde cizgiler cıkıyo sizde görüyo musunuz diyoruz ya da direk cift cizgi cıktı hamileyim dersin bildikleri seyi soruyolar

Ben bütün hafta test yapmadım ama canım dün yaptım Bi tek akıntım var diye belki de önceki gün pik di ya da dün sabah Pik di ben akşam 21:30 da yaptım belki o zaman a silikleşmeye başladı diye düşündüm bugün de Bi ton daha silinince

Çatlama kabul edilir mi ki bu acaba
Merhaba öncelikle size testlerimi göstermek istiyorum. Koyu mor olanı gece 12 de yaptım. Onun üstündekini aynı gün işten gelince 6 gibi yaptım. 6 saatte oradan pik oldu belki gece yapsam daha da pik olurdu. Koyu morun altında olanı ertesi gün işten gelince yaptım. O da koyu hatta yanında çizgilerin koyuluk oranlarını görebilirsiniz. Ama gece 12 de olan daha koyu olduğu için uygulama bana onu pik gösteriyor ve 2. Koyunun olduğu günü ovülasyon sayıyor. Gece 12 de yaptığım testi yapmak aklıma gelmeseydi ben ertesi gün olanı pik sayacaktım. Bu testleri yumurtlama yaklaştıkça sık sık ve yapmak gerekiyor yoksa yanıltıcı olabilir bence . Ayrıca sıvı tüketimi yani idrardaki konsantrasyonunu aynı tutmak da zor.

Eklentiler

• FCC5E5B9-400F-49FA-9243-98FDD99EFE4F.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 40
Fotoğraf yok canım? Bir de ovualsyın testi en son 22:00 da yapılır diye biliyorum gece 00:00 da yaptığınız sağlıklı sonuç verdi mi?

Fotoğraf yok canım? Bir de ovualsyın testi en son 22:00 da yapılır diye biliyorum gece 00:00 da yaptığınız sağlıklı sonuç verdi mi?
Bence sonuc sağlıklı gece pik olmus ve pikten itibaren 12-24 saat içinde ovülasyon gerçekleştiyse gerçekleşmiştir çünkü pikten sonra değer azalmaya başlamış

Kizlar selam, birşey danışmak istiyorum sizlere daha önce bir tanidigimin başına gelmisdi yumurtlamadan 2 gün sonra lh testleri koyulaşmaya baslamisdi ve adete 5 kala hamile olduğunu öğrendi.bu durum hakkinda ne düşünüyorsunuz duyan eden başına böyle bişey gelen varmı acaba aranizda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…