Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hepimiz evliyiz ve emin ol hepimiz zor süreçlerden geçtik geçiyoruz dinlemek istersen konuşuruz bir ara. Azarlamadım haddime de deil lakin bu şekilde üzüldüğüne üzüldüğüm için samimi bulup herşeyden önce bir kadın olarak dikkatini çekmeye çalışmamdan rahatsız olduysan kusura bakma istemiyor gerçekten kimse senin kadar demeye devam et..
Çok teşekkür ediyorum niyetini anladım şuan elbette ama üslup çok önemli ilk mesajın da şu tavır ile yazsan emin ol böyle kırıcı gelmezdi azarlanıyor gibi hissettim. Ek olarak benim kadar kimse istemiyor demek değil stres yapmayan çok da istemiyor kafaya takmıyor olabilir demek istiyorum. Yaşadıkların ile ilgili de her zaman mesaj atabilirsin iyi bir dinleyici olduğum söylenir.

Kızlar tek tek yazamıyorum Soranlara edenlere cok tesekkur ederim değerim için cok guzel dedi ama tabi yukselmesi onemli olan dedi carsamba bida bakacak progestan ve folik asit verdi evde kullandıgım ilaçlara da devam edıcem glukofen ve ımpryl yat dinlen ılıskı yasak dedi bu ilaçlar tutunmasını sağlıyor adet olursan da uzulme saglık sız gebelik miş de gec dedi onemseme dedi ama buyuk ıhtımal yerlesme kanaması yasıyprrsun dedi bu gunlerce lekelenme ler cok normal dedi ama benım ıcın yıne rahat değil cunku kırmızı ya donuk
Canım sendedemi lekelenme oldu bugün benimde adet günüm bendede biraz kahverengi akinti oldu sonra seffafa döndü

Ben işten ayrıldım canım daha önce de bahsetmiştim eşim in maaşı ile geçiniyoruz asgari ücret alıyor yani oldukça az şu şartlar da özele muayane içim falan giderim ama düzenli yumurta takibi beni aşar hele Bi de tahlil falan yaptırırsa baya aşar o yüzden devlet e gidebilirim hayırlısı artık
Canım Ankara'nın neresinde oturuyorsun

Kızlar sizce çatlamış mı??

Eklentiler

• DSC_0385.JPG
    DSC_0385.JPG
    49,6 KB · Görüntüleme: 50
X