Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çünkü o pko deil. Gidip adam akıllı bir doktora takip yaptırsana cnm. Milletin testiyle kıyaslama yapıosun. Ebruda kimyasal geçirdi kızcağız geçen ay.
Yapmadı canım doktor bir yıl dolmadan hele Bi de gebelik yaşadım ya kalabiliyor sun diye bir yıl dolmadan gelme dedi.. Öyle mi bilmiyordum canım ama kimyasal gebeliğe çok yaklaşmak demekmiş kimyasal olanlar çok kısa sürede gebe kalıyormuş genelde hadi hayırlısı

Yapmadı canım doktor bir yıl dolmadan hele Bi de gebelik yaşadım ya kalabiliyor sun diye bir yıl dolmadan gelme dedi.. Öyle mi bilmiyordum canım ama kimyasal gebeliğe çok yaklaşmak demekmiş kimyasal olanlar çok kısa sürede gebe kalıyormuş genelde hadi hayırlısı
Devlette mi bu doktor

Bu akşam da yapınca elimde iki tane test kalıyor canım.. Şimdi sipariş versem ya gebe kalırsam diye düşünüyorum ama takip de etmek istiyorum bilemedim ya ben böyle arada yumurtlama olacağını bilemiyordum regl yi bekliyordum
Çatlama göremezsen eczaneden alırsın canım 3 4 tane idarelik önümüzdeki ay bakarsın duruma göre

Yani sen kimyasal geçirsen mutlu olacaksın He. Bak cnm tavsiyem sana şu ne mutlu hamile kalabiliyorsun kalmışsın dha 1 sene olmamış. Yerinde olsam daha pozitif bakarım olaya ve daha teslimiyet ile. Vardır bir hayır elbet de kabullenişe geç. Yıllardır deneyip olmayan bile var. Hani milletin hamile haberi ve bebeişlerini görüp yda testlerini görüp nr güsel benimde öyle olsun die dua et. Oturup ağlayıp olumsuz enerji yollama.

Kizlar en altakki bi gun oncekine gore daha koyu demi?

Eklentiler

• IMG_20200825_180213.jpg
    IMG_20200825_180213.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 41
Ya kızlar ne güzel herkeste bi heycanlar bi telaşlar var bense cok erken adet oldum 3-4 gundur sadece tuvalete gittikce gelen kahve akıntım var..doktor adetin 5. Günü gel ilaca başlayalim dedi kanama yok neyi 5. Gün diye karar vericem bilmiyorum. .çıkmaza girdim resmen..dün eşimde sperm testi verdi onuda göstericem inşallah ..bakalim ne olucak

Kızlar şimdi ovu testi yaptım dün yaptığımda t çizgisi biraz silikti bugün hiç yok azcik bile yok ve dün adetimin 8.gunuydu başlangıçtan beri

Merhaba bayanlar benim 5 gün gecikmem var test yaptım atsam bakar mısınız ben emin olamadım çünkü beklediğim Bi gebelik değil 1 tane kızım var 💓 varsa sürpriz olacak üstteki bugun yaptığım Alttaki dün yaptığım
15983725490458180014648348368954.jpg
IMG_20200824_141814.jpg

Yani sen kimyasal geçirsen mutlu olacaksın He. Bak cnm tavsiyem sana şu ne mutlu hamile kalabiliyorsun kalmışsın dha 1 sene olmamış. Yerinde olsam daha pozitif bakarım olaya ve daha teslimiyet ile. Vardır bir hayır elbet de kabullenişe geç. Yıllardır deneyip olmayan bile var. Hani milletin hamile haberi ve bebeişlerini görüp yda testlerini görüp nr güsel benimde öyle olsun die dua et. Oturup ağlayıp olumsuz enerji yollama.
Ben ters Bi şey mi dedim anlamadım Kasım da bebeğim öldü ocak dan beri deniyorum işte bir yıl dolmasını bekliyorum tedavi için ben sadece örnek gösterdim pko olmayan insanların testi hemen silik oluyor bizimki günlerce sürüyor üst üste ilişki olamıyor yorucu oluyor diye zambak sordu ya örnek bahsettim Bi de bu ay saçmaladı düzenim hiç beklemediğim anda yumurtladım testim de bitti çatlamayı kaçırırım diye keşke ertesi gün çatlasa diye iloveme ye bahsettim. Ben kimyasal geçiren e sevinmiyorum sadece kimyasal gebeliğe çok yaklaştığı anlamına geliyor onun adına mutlu oluyorum Bi kaç aya kalır kesin diye tabi Allah bilir. Bilmiyorum canım son iki mesaj dak i tavrın bana kırıcı geldi

X