Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Reglin düzensizse döngün uzunsa yumurtlamayı geç görürsün canım çünkü çatlamadan 14 gün sonra regl olunuyor
Yumurtlamayi zaten adetimin 25. Gunu gordum catlamayidami gec gorcem simdi onu merak ettim normalde 2 gunde catlar ya en gec 3 gunde polikistik olanlarini 10 gun pik olup oyleni catlio mesela onu merak ettim

Benim üç dört gün sürüyor canım ve Bi an da çatlamıyo günlerce sürüyor silinmesi her geçen gün ton ton rengi açılıyor mesela ebru nun attığı test gibi Bi günde tamamen silik olmuyor o yüzden üst üste günlerce değerlendirme olmuyor bende zor oluyor öyle
Anladim off ki ne off o zaman bekleyip gorecez ben 2 gundur denedim ust uste 3 4 gun daha deniyeyim diodumda onu 1 haftaya cikarayim 😥

Benmi yanlış görüyorum bugün iğnenin 14. Günü adetime 3 gün var alttaki test bugün az önceki üsttekide dünki test 🤦🏻‍♀️ İğne etkisimi hala acaba çoook merak ediyorum
A249F763-7773-41ED-85DB-B7A4071ED11C.jpeg

Kızlar şimdi ovu testi yaptım dün yaptığımda t çizgisi biraz silikti bugün hiç yok azcik bile yok ve dün adetimin 8.gunuydu başlangıçtan beri

Benmi yanlış görüyorum bugün iğnenin 14. Günü adetime 3 gün var alttaki test bugün az önceki üsttekide dünki test 🤦🏻‍♀️ İğne etkisimi hala acaba çoook merak ediyorum Eki Görüntüle 2680437
Tabi kisiden kisiye etkisi degisebilir ama genelde 14. Gun ignenin etkisiyle boyle cıkmaması gerekir erken gebelik testlerinden mi alsaniz acaba hamilelik var gibi

Takip et kuzum bakalım testin var mı elinde önümüzdeki ay pco için olan testinden al gebelik olmazsa innovita nın
Bu akşam da yapınca elimde iki tane test kalıyor canım.. Şimdi sipariş versem ya gebe kalırsam diye düşünüyorum ama takip de etmek istiyorum bilemedim ya ben böyle arada yumurtlama olacağını bilemiyordum regl yi bekliyordum

Yok yok onun ki ne güzel çatlıyor diye örnek gösterdim canım gün pik di bugün tamamen silinmiş bende bu Bi hafta sürüyor
Çünkü o pko deil. Gidip adam akıllı bir doktora takip yaptırsana cnm. Milletin testiyle kıyaslama yapıosun. Ebruda kimyasal geçirdi kızcağız geçen ay.

X