Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Bi şey dicem size sakin olmaya çalışıyorum.. Pik olduğunu görünce Bi de gebelik testi yapayım dedim yaptım ilk 5 dk Bi şey çıkmayınca koydum kenara geçtim içeri az önce odaya gittim Bi baktım çook silik Bi çizgi var ama kuruma çizgisi olabilir diye düşündüm testi yapalı 35 dk oldu bu kadar kısa sürede kurıma çizgisi çıkar mı?? Ve ikinci sorum da gebelik olsa bu yüzden ovulasyon pik çıksa yapışkan akıntı gelmezdi demi bu yumurtlamadır?????
Testin markası ne

Bilmem gören var mı surelab markası. Kurumadır ya

Eklentiler

• DSC_0378.JPG
    DSC_0378.JPG
    130,4 KB · Görüntüleme: 74
  • DSC_0377.JPG
    DSC_0377.JPG
    95 KB · Görüntüleme: 64
Canım bende pkoluyum ve ayda 1-2 gün benim de böyle pembe yada kahverengi akıntım oluyor bu PKOdan mı yani? Bugün bi aktara sordum polip olabilir dedi çok korktum 😣
Bendede endometrosiz var benimki ondan canim. Bir cok seyden olabiliyor. Bazen stresten sikintidan bile olabiliyormus

Bende de öyle olmuştu geçen gün baya koyuydu yarına pik olur demiştiniz hatta buraya atmıştım ama sonra silinmişti dün yine biraz koyulaştı bende bekliyorum birazdan nasıl olacak diye
O zaman olabiliyor canım benim de gecikçek demek ki
Benim yine takvimle bir olacak sanırım fk99 fk99 eczhnm eczhnm
Benim de bence kuzu yarın gösteriyor takvim
Senin de yarın pik bence 😍

Hep mi böyleydi yoksa ovulasyon olduğunu bildiği için görev gibi mi geliyor acaba 🤔 o zaman hiç istemiyolar çünkü, hatta odaklanmakta problem yaşıyorlar 😂
Böyle değildi canım güzel cinsel hayatımız vardı nee zaman ki bu o ovulasyon a başladım adam kaçar oldu hiç isteyerek yapılıyor diğer zamanlarda da soğudu sanki gebelik nasip ederse Rabbim hii üstüne gitmicem zagen kendi yaklaşana kadar. Şuan o gelsin diye bekleme lüksüm yok ovulasyon kaçar diye 😂

Ben gördüm çizgiyi ama bu marka kuruma çıkartıyor sanırım canım inşallah gerçekten bebektir 🤲🏻
Ben bi gölge gördum, baska testin yokmu
Ara kanama varken ilişki oldu Bi tek o zaman da regl isem gebelik olma imkanı yok canım tam koyulaşma olmadan rengi açıldı ovulasyon da da pik göremedim ondan umudum pek yok ama bilemedim ya yarın sabah yapayım mı yoksa ovulasyon şuan pik ya çatlayacak mı diye bekleyim mi çatlamaz sa umut var çatlar ise kuruma çizgisi dir

Ovülasyon olduğunu çaktırmıcan süslencen püslencen en güzeli öyle 😅
Canım adam anlıyor artık emin ol ön sevişme falan hiç yapmıyorum direk işe odaklanmak istiyorum kafam hep gelecek olan sperm de oluyor bunu seziyo zevk almıyorum çünkü Bi hedef koyuyorum adam anlıyor :KK70:

Böyle değildi canım güzel cinsel hayatımız vardı nee zaman ki bu o ovulasyon a başladım adam kaçar oldu hiç isteyerek yapılıyor diğer zamanlarda da soğudu sanki gebelik nasip ederse Rabbim hii üstüne gitmicem zagen kendi yaklaşana kadar. Şuan o gelsin diye bekleme lüksüm yok ovulasyon kaçar diye 😂
Ben şuan hiç çaktırmıyorum canım bizim de bi ara öyle olmuştu istemiyordu hiç, ben hep diyordum bu akşam değerlendirmemiz lazım diye 😂 morali bozuluyordu resmen 😅 şimdi minseo minseo nin dediği gibi hiç söylemiyorum normal yaklaşıyorum, o da strese girmedipi için kendi yaklaşıyor çok şükür sorun kalmadı 😍

Ben şuan hiç çaktırmıyorum canım bizim de bi ara öyle olmuştu istemiyordu hiç, ben hep diyordum bu akşam değerlendirmemiz lazım diye 😂 morali bozuluyordu resmen 😅 şimdi minseo minseo nin dediği gibi hiç söylemiyorum normal yaklaşıyorum, o da strese girmedipi için kendi yaklaşıyor çok şükür sorun kalmadı 😍
Hmm ben direk bugün ovuslasyon pik oldu yapmamız lazım hadi diyorum adam gram zevk bırakmadın bu ne ya diyo :KK70: az önce söyledim pik olmuş değerlendirelim dedim canım geçti artık da bu ay olmazsa diğer ay öyle yapayım canım ama üst üste bir gün ara ile olacak ya illa yine anlayacak ama Bi gün gittim Bi gün ara oldu ertesi gün gidince anlayacak illaki

X