Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vallahi benim en beğendiğim test kendisi gebelik durumunda anında çizgi çıkarıyor fakat ben 5 dk sonra bişey çıkmadıysa çöpe atarım o yüzden kuruma çizgisi vs bilmiyorum zaten bütün test üzerlerinde yazan 5 10 dk içerisindeki durumu dikkate alın diyor o yüzden o sürede bişi çıkmadıysa çıkana kadar ciddiye almamak en güzeli
dimi doğru ya. Bence de yoktur. Heves etmeyeyim

Yani oladabilir olmayadabilir ama yoksa üzülürsünüz kuruma çizgisi ise süresi içinde değerlendirmek en güzeli 👌
Süresi içinde görmedim yani yarımsaat diyodu yanlış hatırlamıyosam ama ben beş dakka sonra attım😁 saatler sonra gördüm ikisini de. Bana sadece o kuruma çizgisi değilse koyulaşması garip gelmişti ondsn sormak istedim

Kızlar bütün gece hamile olabileceğimi düşündüm ve öyle güzel rüyalar gördüm ki gebelik ile ilgili huzurla uyandım test yaptım ama tertemiz.. Dün ki kuruma çizgisiymiş.. Bi gecelik bile olsa hamile zannetmek güzeldi

Eklentiler

• DSC_0379.JPG
    DSC_0379.JPG
    43,3 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar bütün gece hamile olabileceğimi düşündüm ve öyle güzel rüyalar gördüm ki gebelik ile ilgili huzurla uyandım test yaptım ama tertemiz.. Dün ki kuruma çizgisiymiş.. Bi gecelik bile olsa hamile zannetmek güzeldi
Hayırlısı olsun canımm sen yumurtladın ozaman onu değerlendir canını sıkma

Hanımlar üstteki adetten dört gün öncr ve alttaki adete iki gün kala ki testlerim. Ama ikinci çizgiler saatler içinde çıktı hemen çıkmadı. Forumda okudum bu miratech iyi değlmiiş pozitif gösteriyomuş doğrumu? O zaman gebe değilim herhalde ne diyosunuz?
Miratech cok iyi bi test. Ve bende kuruma cizgisi yapmamıstı hamile değilken. Saatler sonra da olsa hic cizgi yoktu. Ama ilk 10 dk sonra cıkan cizgilere de güvenmemek gerek diyolar

Ben bugün arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim asla olmaz bu ay diyordu 2 kere falan ilişki olmuş o da yumurtlama mı değil mi bilmiyor bile ve kız hamile 🤷‍♀️
İşte bunu demek istiyorum canım, kendimizi strese sokmadan yapmak lazım yoksa daha çok zarar veriyoruz gibi 😬 tabi ben bunu ne kadar başarabiliyorum tartışılır da 😅
Haklısınız kızlar salacam artık ya ilişkiyi kötü etkiledi bu olaylar ben çok yıprattım herşeyi çok sağolun kızlar ya iyi ki varsınız
Aynen kuzum 😘 sen de iyi ki varsın ❤️

Miratech cok iyi bi test. Ve bende kuruma cizgisi yapmamıstı hamile değilken. Saatler sonra da olsa hic cizgi yoktu. Ama ilk 10 dk sonra cıkan cizgilere de güvenmemek gerek diyolar
Allah allah gerçekten mi? Forumda baktım da çeşme suyuna tutsan pozitf olur yazmışlar öyle yermişler😁

Allah allah gerçekten mi? Forumda baktım da çeşme suyuna tutsan pozitf olur yazmışlar öyle yermişler😁
Yani bir testi amacına uygun kullanmayınca tabiki hayali çizgiler görülüyor sonuçta orda bir çizgi var testin içinde hcg yakalanırsa koyulaşıyor fakat yarım saat 1 saat sonra testte ki ıslaklıktan dolayı doğal olarak test nemleniyor ve kuruyunca o çizgi göze batıyor aslında her test için aynı şey geçerli :) ben çok kullandım miratechte başka testte negatifte hiç hayali çizgi görmedim ama en fazla 10 dk tutarım testi 10 dk sonra çöpe, pozitife de anında çıkarmıştı

Bende hiçbirrrr belirti yok canım 0 durumdayım 😅 seninki belki çatlamış bile olabilir ağrın varsa
Benim genelde yumurta büyürken sancım oluyor bugün bişi yok hiç sanırım bugün pik olur ya da yarın emin değilim 🤔 allahtan pazar gününden beri değerlendiriyorum kaçırma ihtimalim yok 😅 bu hafta full mesai :işsiz:

X