Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben şuan hiç çaktırmıyorum canım bizim de bi ara öyle olmuştu istemiyordu hiç, ben hep diyordum bu akşam değerlendirmemiz lazım diye 😂 morali bozuluyordu resmen 😅 şimdi minseo minseo nin dediği gibi hiç söylemiyorum normal yaklaşıyorum, o da strese girmedipi için kendi yaklaşıyor çok şükür sorun kalmadı 😍
Harikasın erkekleri kandırmak çok kolay aslında 😆

Kızlar kafaya taktım diyorum anlayın işte ne hale geldim :KK70: bu ay olmazsa diğer ay çaktırmadan denerim ama bir gün ara ile Bi kaç gün değerlendirme olacağı için Bi gün anlamasa diğer gün kesin anlar

Hmm ben direk bugün ovuslasyon pik oldu yapmamız lazım hadi diyorum adam gram zevk bırakmadın bu ne ya diyo :KK70: az önce söyledim pik olmuş değerlendirelim dedim canım geçti artık da bu ay olmazsa diğer ay öyle yapayım canım ama üst üste bir gün ara ile olacak ya illa yine anlayacak ama Bi gün gittim Bi gün ara oldu ertesi gün gidince anlayacak illaki
:KK70: Ben bile strese girdim adamın yerine 😂 bence takılma o kdar canım ya zaten olacağı varsa tek ilişkiyle de olcak zehir olur böyle günler ikinize de

Ya ilkmiydi.
İnsallah bu ay gene olur kuzum sendin dimi lekelenmeyle baslauan benım gibi
Evet canim 2 gun lekelenme geldi sonra açıldım. 4 yillik evliyim ilk defa kimyasal gebelik yaşadım.daha önce hic böyle olmadı. Adetlerim hep düzenli gelirdi. İlk defa bu kadar geciktim ve sadece 3 gun kanamam oldu .

Evet canim 2 gun lekelenme geldi sonra açıldım. 4 yillik evliyim ilk defa kimyasal gebelik yaşadım.daha önce hic böyle olmadı. Adetlerim hep düzenli gelirdi. İlk defa bu kadar geciktim ve sadece 3 gun kanamam oldu .
İlk defa geciktim derken açılmandan mı bahsediyorsun

Horma

Hormon testleri felan yaptırdık canım. Bi sıkıntı yok aksine rahmin çok iyi durumda dedi. 4 doktora göründüm. Çünkü benim durumum biraz farklı olunca kan hastalığı vs doktorlarda başka bi görüş daha alalım deyip duruyorlar. Hepimiz için rabbim olmazları öldürür hayirsizladi hayra çevirirde kucagimizi boş bırakmaz inşallah
insallah 🤲

Kizlar pik gibi ama adetime 7 gun var normal zamanda olursam tabi genel 30 32 arasi ve sogan suyu ve incir suyu iciyorum 3 gundur 3 gun once doktor yumurta yok dedi progesteron 0.25 cikti tecrubeli olanlar bakabilirmi 3 gunde yumurta buyurmu buyusede bu kadar buyurmu ve kac mm olunca bu testler koyu cikiyo ve acaba kullandigm kurlermi lhi yuksek cikario yani yumurta yokmu acaba ve sag kasigim polikistik olan zaten tek kasik sagda vardi o agrio 3 gundur kistimmi buyuyo nedir doktora 3 gun once gittim tekrar gidemem anlayaniniz varmi bana yardimci olsaniz

Eklentiler

• 20200824_113807.jpg
    20200824_113807.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 62
Şu pandemi sürecin de arabamız olmayışı çok zor oldu ya çok lazım Bi şeymiş onu anladık alalım dedik fiyatlar uçmuş toplu taşıma da corona dan dolayı cesaret istiyor valla
Aynı bizde o durumdayız canım araba fiyatları uçtu gitti arabasızlık da gerçekten çok zor oluyor maalesef

Kizlar pik gibi ama adetime 7 gun var normal zamanda olursam tabi genel 30 32 arasi ve sogan suyu ve incir suyu iciyorum 3 gundur 3 gun once doktor yumurta yok dedi progesteron 0.25 cikti tecrubeli olanlar bakabilirmi 3 gunde yumurta buyurmu buyusede bu kadar buyurmu ve kac mm olunca bu testler koyu cikiyo ve acaba kullandigm kurlermi lhi yuksek cikario yani yumurta yokmu acaba ve sag kasigim polikistik olan zaten tek kasik sagda vardi o agrio 3 gundur kistimmi buyuyo nedir doktora 3 gun once gittim tekrar gidemem anlayaniniz varmi bana yardimci olsaniz
Lh a etkisi olur mu bilmiyorum ama soğan ve incirin Prolaktini fırlattığını biliyorum dikkatli tüketilmesi gereken besinler listesinde içme sodası, dereotu da aynı şekilde. Testin pik bende ne olur ne olmaz değerlendir burda bi arkada gerekli olan boyuta gelmeden pik göstermiyor demişti

Hanımlar üstteki adetten dört gün öncr ve alttaki adete iki gün kala ki testlerim. Ama ikinci çizgiler saatler içinde çıktı hemen çıkmadı. Forumda okudum bu miratech iyi değlmiiş pozitif gösteriyomuş doğrumu? O zaman gebe değilim herhalde ne diyosunuz?

Eklentiler

• CDD0C5CE-2EA1-4793-9099-6DD66CCB4E6E.jpeg
    CDD0C5CE-2EA1-4793-9099-6DD66CCB4E6E.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 55
Hanımlar üstteki adetten dört gün öncr ve alttaki adete iki gün kala ki testlerim. Ama ikinci çizgiler saatler içinde çıktı hemen çıkmadı. Forumda okudum bu miratech iyi değlmiiş pozitif gösteriyomuş doğrumu? O zaman gebe değilim herhalde ne diyosunuz?
Vallahi benim en beğendiğim test kendisi gebelik durumunda anında çizgi çıkarıyor fakat ben 5 dk sonra bişey çıkmadıysa çöpe atarım o yüzden kuruma çizgisi vs bilmiyorum zaten bütün test üzerlerinde yazan 5 10 dk içerisindeki durumu dikkate alın diyor o yüzden o sürede bişi çıkmadıysa çıkana kadar ciddiye almamak en güzeli

X