Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
minseo minseo valla helal olsun canım normalde ben geç yumurtalarım ara kanamayı regl kabul edince ben normalde önümüzdeki hafta Eylül ün 1i gibi yumurtlamalıydım ama glifor un faydası galiba

Olabilir canım bak yeni bi umut doğdu inşallah olur hadi 🙏
Belim de sakat ya of fena ağrıyor kuzum hayırlısı bakalım benim normalde üç dört gün pik olur bakalım hemen çatlayacak mı şuan tam pik değil zaten Bi tık rengi açık yarın a pik olur gibi ovulasyon testim de dört tane kaldı dua edin nolır bana kızlar içimde umutlar yeşerdi. Normalde Bi ihtimal hamile olabilirim diyordum ama şimdi yumurtlayınca gebe olma ihtimali kalktı kafamdan

Belim de sakat ya of fena ağrıyor kuzum hayırlısı bakalım benim normalde üç dört gün pik olur bakalım hemen çatlayacak mı şuan tam pik değil zaten Bi tık rengi açık yarın a pik olur gibi ovulasyon testim de dört tane kaldı dua edin nolır bana kızlar içimde umutlar yeşerdi. Normalde Bi ihtimal hamile olabilirim diyordum ama şimdi yumurtlayınca gebe olma ihtimali kalktı kafamdan
Hadi bakalım hayırlısıyla inşallah 🙏 ters pozisyon denersen daha iyi olur rahime daha yakın oluyor

Canim benimde pembe bi akinti geldi iki gun once peceteye, bida gelmedi. Olabiliyor galiba oyle, hormonlardan falan uzme kendini cok. Pko cok kiside var hamile kaliyor hepsi, kendi kendine olmasa bile, takip le, ilacla oluyor. Artik zor hamile kalmak cok normallesti yedigimizden ictigimizden malesef
Canım bende pkoluyum ve ayda 1-2 gün benim de böyle pembe yada kahverengi akıntım oluyor bu PKOdan mı yani? Bugün bi aktara sordum polip olabilir dedi çok korktum 😣

Eklentiler

• images (31).jpeg
    images (31).jpeg
    22,4 KB · Görüntüleme: 18
X