Gebeliğe Hazırlık Hamilelik Planlayanlar ve Hamile Olmak isteyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dün akşamdan beri yumurtalıklarım sağlı sollu sancıyor ve belime ağrı saplandı hala ağrıyor dün de beyaz Şeffaf kaygan akıntı gelmeye başladı ama henüz yumurtlama pik değil yumurtlama dönemi normal mi böyle ağrı daha önce hiç yaşamamıştım ben
Hmm enfeksiyon yok değil mi canım? Ovulasyon dönemi sancı normal canım ama belki yumurtlama öncesi gelmiştir akıntın önden sinyal vermiştir yani teste devam et

Aslında 400 MCG 🙈 yani mikrogram günlük tavsiye edilen doz mg çok fazla o yüzden folbiol içmeyin yüksek doz bi folik asit bebekte otizme sebep olabiliyormuş
Ya canım anla işte :KK48: Folidoce yazdım ya ordan bakarsa görür o kadar detaylı bilgim yok ahahahah 400 lü Bi şey olması lazım ama Mg mi ne bilmiyorum :KK76:

Eveet ya eşim olmazsa belki çökmüştüm😭o hep yanimda umursamiyor kimseyi ama ben hep üzülüyorum 😣bana aciyarak bakiyorlar daha sinirlerim bozuluyor😏
Canım yapma lütfen neden acıyarak Baksınlar bence duygusal düşünüyorsun. Sizin oranın adetlerini bilmem ama bizim burda 1buçuk sene en az bekler evlenenler. Hatta çabuk hamile kalınca hemen de hamile kalmış daha evliliğin bile tadını çıkaramadı derler.
ben 4 senelik evliyim ve bana gerçekten acıyarak bakıyolae olmadığını bildikleri için.
daha dur bakalım vajinusmusu yeni yenmişsin biraz evliliğine yoğunlaşman çok daha sağlıklı olur

Kızlar benim bu ay malum ara kanamam oldu Bi de ovulasyon testinde tam koyulaşma olmadan silikleşti ama yine de o koyuya yakın günü değerlendirdim Bi umut işte gebelik varsa 10 gün sonra test yapsam çıkar demi?

Adetimin 22.gunu bugün kü ovu testim acaba yeni mi yum oluyor yaa

Eklentiler

• 20200822_190652.jpg
    20200822_190652.jpg
    21,5 KB · Görüntüleme: 38
X